Zostań naszą testerką!

Zostań naszą testerką!

Szukamy recenzentek bielizny Obsessive. Stwórz kreatywną recenzję i otrzymuj od nas przedpremierowe kolekcje! Zainteresowana?

Jeśli zatem znasz markę Obsessive, interesujesz się modą, chciałabyś otrzymywać nowości, lubisz pisać lub nagrywać video recenzje oraz wykorzystywać inne zdobycze techniki i dobrze się bawić – ten konkurs jest dla Ciebie!

Na zgłoszenia czekamy od 24.08. do 18.09. Do dzieła!:)

Regulamin:
1. W konkursie na Testera produktów marki Obsessive mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie kreatywnej i rzetelnej recenzji produktów Obsessive oraz przesłanie jej na adres: blog@kokieteria.pl. Do recenzji należy dodać kilka zdań o sobie – wiek, płeć, zainteresowania, status związku. Dane te będą miały charakter informacyjny dla Organizatora i nie zostaną upublicznione.
3. W celu stworzenia recenzji można posłużyć się posiadanym produktem lub wykorzystać materiały dostępne na stronie www.obsessive.pl, takie jak zdjęcia i opis.
4. Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie recenzji przez Organizatora na stronie www.kokieteria.pl, www.obsessive.pl oraz w portalu Facebook.com.
5. Testerami zostaną 2 osoby, które zdaniem Organizatora stworzą najciekawsze prace. Organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia ich liczby.
6. Tytuł Testera będzie obowiązywał przez kwartał (z możliwością przedłużenia) i w tym czasie Testerzy otrzymywać będą losowo wybrane nowości z kolekcji. Testerzy otrzymają także przedpremierowe informacje o nadchodzących kolekcjach. Każdorazowo Tester zobowiązany będzie do stworzenia recenzji produktu, który otrzyma i przesłania jej w terminie 7 dni. Produktu oczywiście nie trzeba zwracać! W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Użytkownika, tytuł Testera zostanie mu odebrany.
7. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu.

Jeśli macie jakieś pytania – miejsce w komentarzach jest do Waszej dyspozycji.

Bawcie się wyśmienicie!:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy, recenzje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Wojtas

  Witam,

  A ja mam inne pytanie – jak się można wypisać z nowych komentarzy w tym blogu?

  • Ewa

   zrobione:)

 • Wojtas

  A dlaczego mężczyzna nie może być testerem?

  • Tomas

   może dlatego, że Obsessive nie robi bielizny dla mężczyzn?
   Jak masz dziewczynę to zapewne możesz być istotnym wsparciem testów 😀

 • Kaśka

  kiedy nastąpi ogłoszenie wyników?

 • aga

  Hej dziewczyny,
  mam nadzieje,że również recenzje negatywne zostaną wzięte pod uwagę ?
  Od jakiegoś czasu przestałam inwestować w tę markę.
  Owszem niesamowite modele, śliczne kolory powabne modelki ale…?
  Prawie wszystko dla młodych dziewczyn, które albo jeszcze nie rodziły dzieci ale natura jest dla nich bardzo łaskawa.. Mam dosyc duży rozmiar miseczki a mało pod biustem, niestety nie znalazłam nic ciekawego co miałoby fiszbiny ( a te są nie zbędne w rozmiarze 75 g) aby oczywiście wyglądać apetycznie 😉 .Poza tym gatunki niektórych tkanin pozostawiają wiele do życzenia… pozdrawiam i życzę udanych wyborów, Aga.

  • Ewa

   marce zależy na rzetelnych i obiektywnych recenzjach, dlatego zachęcam do wykonania takowej i przedstawienia konstruktywnych uwag:) Im bardziej kreatywna forma recenzji- tym lepiej i ciekawiej.

 • Joanna.B

  No to do roboty 🙂

 • pawel_m

  dziewczynki do dzieła:P

 • ja

  to ma byc ogolna recenzja wszystkich produktow czy mam sobie wybrac kilka i kazdy osobno opisac, ale ile?

  • Ewa

   Wszystko zależy od Ciebie, jakie produkty Ci się podobają, co być może sama masz w szafie, na co zwracasz uwagę. Najważniejsze, aby recenzja była rzetelna i napisana lub stworzona (np. video, kolaż zdjęć etc.) w kreatywny sposób. Można skupić się na kolorystyce, krojach, materiałach, sytuacjach, w których bielizna się przyda etc. tak, aby inne osoby mogły dowiedzieć się czegoś ciekawego i przydatnego.

 • kate

  A do kiedy można wysyłać recenzje?

  • Ewa

   do 4 września.

   • kate

    Czyli trochę czasu mam przed sobą 😉