Kamasutra – pozycja na wygimnastykowanego pieska

Kamasutra – pozycja na wygimnastykowanego pieska

Niektórzy uwielbiają tę pozycję (lub wariacje na jej temat), dla innych jest nieco bezduszna i brakuje im kontaktu wzrokowego. Co by nie mówić – w Kamasutrze pozycja na pieska zajmuje szczególne miejsce – jest łatwa w wykonaniu i doskonale sprawdza się w nawet szybszych… numerkach.

Ojej od czego by tu zacząć, najlepiej pewni od tyłu. 😀  Mam wrażenie, że na temat tej konfiguracji wszystko już zostało powiedziane.

Ona klęczy, on obejmuję ją od tyłu i energicznie porusza się w przód i w tył. Ona może (ale wcale nie musi) również odpowiadać ruchem. W zależności od wysokości, na której trzyma biodra dozuje sobie doznania i reguluje ich intensywność.

ale

Są też wersje wymagające silnych ramion i elastycznego ciała. Rzućcie okiem na grafikę w tym poście. Kobieta utrzymuje równowagę trzymając partnera za nogi. Mogłaby także trzymać ręce na podłodze.

Pozycja tego typu doskonale wpływa na męskie ego i chęć dominacji. Niektórzy faceci wolą także, aby kobieta miała złączone nogi. Wiadomo, potęguje to ich doznania. Szczególnie, jeśli gdzieś w pobliżu mają także lustro…

Ten wpis został opublikowany w kategorii kamasutra i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Agnieszka Hołub

  nie znam kobiety, która by tej pozycji mówiła NIE, ja sama bardzo ją lubię i wcale nie uważam za bezduszną. Lubię, kiedy mężczyzna trzyma ręce na moich biodrach czy pupie i wiem… że oni też to lubią 😉

 • Adam

  Nie widać sprzeciwu ze strony kobiet. Myślę, iż ta pozycja jako choćby coś odmiennego nadaje się dla większości par, bo przecież wprowadzanie nowości też jest potrzebne. A i dla kobiet może być przecież przyjemna, trzeba tylko trochę starań i zdolności płci męskiej:)

 • Agnieszka

  EWO, a może tak zrobić na blogu jakieś sondy, ankiety itp. Więcej by się działo 😀

  • Ewa

   ooo to jest rewelacyjny pomysł:) dziękuję!

   • Agnieszka

    Hehe, nie ma za co! Sama chętnie wezmę w czymś udział 😀

 • henio

  Ewo, próbowałaś?
  Może lepiej poszukać miejsca na którym można oprzeć ręce np. krzesło, sofa, odrzwia, ściana, drzewo… miejsc i pomysłów jest wiele. Nie sądzę aby faceci oczekiwali od kobiet, ze będą ręce trzymać akurat na ich łydkach. To nie istota tej pozycji…
  Rozumiem, że skoro żadna kobieta sie nie zgłosiła to znaczy, że wszystkie lubią ta pozycję. I bardzo mnie to cieszy 😛

 • henio

  Nie nazwałbym tej pozycji beduszna…. Ma w sobie tyle emocji i wrażeń….
  To prawda, że wpływa na moje ego 🙂 ale to chyba nic złego, przecież kobiety tez lubią być czasami zdominowane. A może się myle?
  Czy są kobiety, które nie lubią tej pozycji?

  • Ewa

   no przyznam, że na stojąco, podparta rękami…. może być trudno 😀