TGIF, czyli piątek!

TGIF, czyli piątek!

Jest piątek. Uwielbiam ten dzień głównie dlatego, że rysuje się przede mną możliwość wykorzystania całych 2 dni dokładnie tak, jak tego zechcę! Co więcej, spory procent ludzi odkłada miłosne igraszki właśnie na piątek, sobotę lub niedzielny poranek. Walczyć o więcej czy nie?

Mam słabość do czytania wszelakich raportów, na wszelakie tematy. Od spożycia ziemniaków i kukurydzy, przez najchętniej kupowane marki samochodów i ubrań, aż po życie seksualne Polaków. Hehehe to ostatnie jakoś zawsze najbardziej mnie bawi. Zatem jak wynika z badań Polacy nie mają czasu na seks, którym szybko się też nudzą (?!). Swoją drogą myślę, że nie dotyczy to tylko rodaków, a całego świata zachodniego. Najmniej seksu uprawiają ludzie w okolicach 30-stki, nadrabiając sobie potem w kwiecie wieku. Kiedy młode matki robią karierę i opiekują się małymi dziećmi, babcie mają w końcu czas na igraszki. Tak tak, wyobrażenie sobie tego może być wstrząsające :D, przecież rodzice (a co dopiero dziadkowie) już tego nie robią 😛

W czym czujesz się najbardziej sexy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Brak czasu mogę jeszcze zrozumieć, ale brak ochoty? Faceta łatwiej rozpalić niż kobietę. Zwykle jest wzrokowcem, więc małe „przedstawienie” powinno wystarczająco rozpalić żądze. Kobieta w wałkach na głowie, maseczce na twarzy i flanelowej piżamie (choćby nie wiem jak słodkiej, w owieczki, mikołaje, kotki) nie działa na prosty zmysł męski :> Owszem może pobudzić wyobraźnię, ale możemy się minąć z oczekiwanym efektem. Jeśli nie macie ochoty, nie zmuszajcie się do dzikich namiętności. Ale odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie:

Chcecie być seksowne?
To bądźcie! 🙂

Mam dla Was ankietę – w czym czujecie się najbardziej sexy?  Załóżcie to dziś wieczorem, choćby dla samej siebie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Agnieszka

  Dzisiejszy wpis bardzo poprawił mi humor – lubię takie dowcipne komentarze 😀 „Kiedy młode matki robią karierę i opiekują się małymi dziećmi, babcie mają w końcu czas na igraszki. Tak tak, wyobrażenie sobie tego może być wstrząsające , przecież rodzice (a co dopiero dziadkowie) już tego nie robią” – te dwa zdania mnie rozbroiły 😀 Oby więcej takich tekstów!

  • iti

   Potwierdzam. Bardzo fajny tekst i też postuluje o więcej.

 • Agnieszka

  Ooooo, w końcu ankieta, na którą czekałam 🙂 Głos oddany.

  • Ewa

   dziękuję za inspirację:)

   • Agnieszka

    Zawsze do usług 😀 Oby ich jak najwięcej na blogu 🙂