Księżniczki w bieliźnie

Księżniczki w bieliźnie

Małe dziewczynki marzą zwykle, że będą księżniczkami. Nie wiedzą jeszcze, że takiego zawodu nie ma (nie licząc tytułów przyznawanych za urodzenie lub wżenienie się do rodziny), pragną mieć śliczne sukienki, długie włosy i różowe szminki. Z czasem marzenie to przemienia się w chęć bycia piosenkarką lub modelką. W sumie to prawie to samo :)

Zauważyliście już, że wśród naszych modelek są wyłącznie rozpoznawalne w mediach nazwiska? :) Po pięknej Polce Natalii Siwiec (pierwszej modelce Obsessive) i niezwykle zmysłowej Kanadyjce Sarah Jackson, bieliznę prezentują Brazylijka i Brytyjka, czyli seksowne połączenie blond anioła i gorącej brunetki. Rhian Sugden i Sasckya Porto kochane są przez media i przez… klientów Obsessive. Docierają do mnie pytania o trudne w pisowni i wymowie nazwiska, dlatego postanowiłam przybliżyć Wam życiorysy obu pań:)

Rhian Marie Sugden

Ta złotowłosa piękność szturmem zdobywa serca wielbicieli w Wielkiej Brytanii, a dzięki m.in. Obsessive, znana jest także i w innych zakątkach świata. Urodziła się 11 września 1986 roku w Londynie. Ze względu na swoją zjawiskową urodę i figurę (muszę to zdradzić – jej ciało jest całkowicie prawdziwe!! Tak, tak Matka Natura obdarzyła ją wyjątkowo pięknymi proporcjami:) ) skierowała swoje kroki do agencji modelek, a stamtąd także na plany zdjęciowe. Jest często zapraszana do angielskiej TV. W 2008 roku wystąpiła m.in. w dokumencie BBC „Glamour Girls”. W 2011 roku zagrała postać Leśnej Kobiety w filmie „Wasza wysokość”. Z Obsessive związana jest od 2012 roku. Jej życie śledzić możecie np. na Twitterze – jest tam bardzo aktywna:)

Sasckya Porto SlothowerTa międzynarodowa modelka urodziła się w Recife w Brazylii 31 października 1984 roku. W wieku 17 lat zdobyła tytuł Miss Brazylii czym zainteresowała fanów kobiecych wdzięków w… USA. Zamiast piaszczystych plaż na miejsce do życia wybrała Nowy Jork. Kocha podróże i sport. W szkole średniej grała w siatkówkę plażową. Podobno jest wyśmienitą kucharką:) Nietrudno zgadnąć, że zdobyła także tytuł Playmate amerykańskiego „Playboya”. Była jurorką w programie „Hotties in Hicktown”. Na Youtube.com aż roi się od filmików z jej udziałem. W 2011 roku została modelką Obsessive :)

Może znajdziecie też inne ciekawostki z ich życia:) Ciekawe czy marzyły o życiu księżniczek :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii fashion i oznaczony tagami , , , , , , .