Zmęczenie czy boląca główka czyli jaka będzie książęca wymówka? Skandaliczny konkurs!

Zmęczenie czy boląca główka czyli jaka będzie książęca wymówka? Skandaliczny konkurs!

Był sobie taki zwykły dzień jak każdy inny i aby moich rytuałów stało się zadość, tuż po powrocie z pracy zrobiłam sobie pyszną latte, odpaliłam laptop i wstukałam adres znanej, plotkarskiej strony internetowej. To co ujrzałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania i zmieniło całe życie. Moim oczom ukazał się… królewski zadek książęcej jegomości!

Gorsza połowa królewskiego rodzeństwa znowu narozrabiała. Niesforny Książe Harry ma w zwyczaju zapominanie o swej błękitnej krwi i bliskim związku z dworem Wielkiej Brytanii , co powinno go zobowiązywać do powściągliwości w dzieleniu się swoim życiem prywatnym oraz unikania skandali, jednak sam zainteresowany jest nadzwyczaj otwartym człowiekiem. Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia królewskiego potomka hasającego w stroju Adama z ucharakteryzowaną na Ewę koleżanką w jednym z apartamentów w Las Vegas, w którym to odbywała się ostra impreza – pewnie chodziło o jakąś integrację międzynarodową. Ku przestrodze dla wszystkich, którzy tam się wybierają, zdjęcia, które wyciekły są dowodem na to, że to co stanie się w Las Vegas, niekoniecznie tam pozostanie 🙂

Jak zwykle w takich sytuacjach oburzony jest dwór, cała Wielka Brytania i wszystkie zastępy moherowych beretów. Część młodych Anglików jest bardziej wyrozumiała (pewnie mają podobne zdjęcia w rodzinnych albumach) i na znak solidarności z biednym imprezowiczem wrzucają do sieci podobne, nagie zdjęcia a akcja nosi tytuł „Wesprzyj Księcia Harrego salutując nago”. Też mam ochotę wesprzeć księcia, lecz jakoś nie widzi mi się wrzucanie swoich nagich zdjęć do internetowej otchłani, ale mam inny pomysł, który pozwoli również Wam zaangażować się w tą akcję 🙂
Cóż przed Naszym niegrzecznym chłopcem nie lada wyczyn , musi teraz wytłumaczyć się przed całą rodziną z czcigodną seniorką rodu na czele, co to się działo za siedmioma górami i lasami w Las Vegas – pomożecie mu?

Napiszcie krótkie wytłumaczenie jakie mogłoby złagodzić gniew rodziny królewskiej i pomoże Harremu, nadal być drugim ulubionym wnukiem swojej babci. Zgodnie z poniższymi wytycznymi.

Zasady konkursu:
1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Tekst powinien być zamieszczony w komentarzu w powyższym wpisie.
3. Każdy wpis może zawierać maksymalnie 5 zdań, ale nie więcej niż 800 znaków ze spacjami.
4. Teksty łamiące zasadę dotyczącą ilości znaków (pkt.3) nie będą brane pod uwagę przez Organizatora.
5. Użytkownik może dodać swoją pracę tylko jeden raz.
6. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
7. Nagrodą w konkursie jest koszulka Electra black (dostępna w rozmiarze: S/M, L/XL, XXL)
8. Komentarze można dodawać do dnia 2 września 2012 do godziny 24:00.
9. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg subiektywnej oceny organizatora.
10. Wyniki zostaną ogłoszone 4 września 2012.
11. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
12. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Sobolka

  Świetny konkurs, szkoda, że się spóźniłam, teraz będą na bieżąco śledziła bloga, żeby takie okazje mi nie uciekły 🙂

 • Agnieszka Hołub

  wow, dopiero teraz przeczytałam inne odpowiedzi konkursowe (nie chciałam sobie psuć koncepcji ani szukać inspiracji w pracach innych osób) i widzę, że choć prac nie jest dużo, to macie w czym wybierać… no i że Barbara i ja miałyśmy taki sam pomysł 😉

 • Natalia

  Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Jury musi się teraz naradzić i wybrać najlepszą odpowiedź – jak zwykle jest to ciężki orzech do zgryzienia 😉 Wyniki już jutro na blogu! 🙂

 • https://www.facebook.com/tomashbe Tomasz Burza

  Wasza Wysokość, Kochana Babciu – zrobiłem, co uważałem za konieczne, choć wiem, że nie byłaś przekonana do pomysłu, o którym wcześniej rozmawialiśmy. Jednak co innego mogło skuteczniej odwrócić uwagę mediów i wszystkich Brytyjczyków od 3. miejsca w klasyfikacji medalowej igrzysk? Prawie 9,3 mld funtów, a medali mamy mniej niż Rosja – nasze szczęście, że więcej złotych, inaczej spadlibyśmy na czwartą pozycję! Rządowi specjaliści od PR byli zgodni, że tylko reaktywacja Spice Girls pozwoliłaby narodowi na dłużej zapomnieć o wtopionych pieniądzach, co niestety było niemożliwe. To był mój wyraz patriotyzmu!

 • https://www.facebook.com/kasia.ostachowska Kasia

  to wszystko wina Polaków, nie chodzi mi tylko o to, że brali w tym udział,ale dosłownie o te wina wiem,że pojechałem daleko, myślałem, że tak już ich nie spotkam ale teraz na ziemi nie ma chyba takiego miejsca. No więc przyjęli mnie gościnnie,polskimi zwyczajami nie chodzi o ten z chlebem i solą,tylko o te tradycyjne trunki,dali mi ‚bimbron’ , ‚bembron’ czy jakoś tak,Ty wiesz Babciu, że oni potrafią to zrobić ze wszystkiego?Mówili mi,że kiedyś nawet z kasetonów dali radę,nie myślałem,że to jest tak mocne,oni pili jak jakiś kompot czy wodę. A zdjęcia mówili,że na pamiątkę robią,że to tak tradycyjnie i że skoro razem pijemy to można,za zdjęcia dostałem ich magiczną recepturę,teraz bimber będziemy mogli produkować sami, już nie mogę doczekać się powrotu, żeby was nim uraczyć :))

 • Agnieszka Hołub

  Ja na miejscu Harrego, powiedziałabym tak:

  To może Wam się wydać dziwne, możecie myśleć, że to tłumaczeniem głupiego, ale… to naprawdę nie moja pupa!
  Wiecie jak jest, całe życie latają za mną paparazzi, nie mogę się od nich uwolnić nawet na krok, postanowiłem więc zrobić coś, żeby się ich pozbyć.
  Urządziłem cholernie długi i męczący casting na sobowtóra,przybyły setki osób, wybrałem kogoś, kto był najbardziej podobny do mnie, PRAWIE taki sam i… wysłałem go do Vegas, żeby zaaferował swoją osobą tych upierdliwców, a sam w tym czasie szalałem w Saint Tropez.
  Uwierzcie, moja pupa jest dużo ładniejsza, dużo seksowniejsza i następnym razem zamierzam Wam to udowodnić, będzie przynajmniej powód do robienia wielkiej afery 🙂

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000655673278

 • http://www.facebook.com/#!/barbara.kwasniewska.92 Barbara

  Droga Babciu to wszystko to są kłamstwa i pomówienia! Pech tak chciał, że w tym samym czasie kiedy ja grzecznie czytałem książkę w swoim łóżeczku, dodajmy, że byłem sam- bo przecież to nie wypada, aby wnuczek uwielbianej i kochanej królowej obcował z kobietą przed ślubem. W tym samym czasie w Las Vegas odbywał się zjazd sobowtórów, a przecież, znasz mnie od kołyski na tym zdjęciu to nic innego jak mój sobowtór – ja, jako skromny książę jestem o wiele lepiej zbudowany niż ten chłopak ze zdjęcia.. A czy jest jakaś kobieta, która mogłaby się oprzeć królewskim wdziękom? I mój sobowtór to wykorzystał – drań jeden!

  http://www.facebook.com/#!/barbara.kwasniewska.92

 • Magda

  Jankesi wiedzą jak się bawić, chętne kobitki, równi goście co grzybową zrobili, nie wyszła, bo zemdlałem po zjedzeniu, a drinki świetne i zapewniano, że bezalkoholowe. Dziewczyny chciały mój autograf, czym prędzej rozdałem je królewskim piórem, ale atrament się rozlał i wszystkie ciuchy się poplamiły. Pamiętałem, że zaplamione ubrania należy szybko namoczyć, stąd wskoczyliśmy bez wahania pod prysznic, by nie zaplamić drogich dywanów, ubrania zostawiliśmy w łazience aż wyschną. Fotki zrobili paparazzi ninja, bo apartament był na ostatnim piętrze, na szczęście w porę zasłoniłem królewskie klejnoty, potem osłoniłem laskę, bo za oknem czyhał snajper, stąd ta niefortunna poza. Teraz oferują mi rolę w filmie za 10 m$ – przyznasz, że to okazja do ocieplenia wizerunku naszej rodzinki.

  http://www.facebook.com/magdalena.pluta.39

 • https://www.facebook.com/kubiak.agnieszka1 Agnieszka

  Nie wiem czy dobrze podałam fb w formularzu, więc dodaję w komentarzu 🙂
  https://www.facebook.com/kubiak.agnieszka1

 • DANIEL M

  Droga Babciu Elżuniu i Ty mój kochany Tatku Karolciu, czy zauważyliście do czego zdolne są te piekielniki z KGB??? Kiedyś maryśkę mi wcisnęli, paparazzi napuścili, co bym go razem potraktował, a teraz przeszli samych siebie, Zjednoczone Królestwo przez moją skromniutką osobę chcąc w świecie Unii skrompromitować. Znaczy się do tej vagesowej krainy mnie podstępem ściągnęli, smsa niby od Babci przysyłając, że mi tam na urodzinki turniej bilardowy wyprawiacie. A jak już, wiedziony pasją, za kij chwyciłem, nagle gwiazdki /teraz myślę, że sowieckie/ zobaczyłem i dalej to już niewiele pamiętam… No, może jakąś kobietę na sobie, ale w serducho się biję, że myślałem, że to umiłowana Babcia mnie cuci:)

  https://www.facebook.com/daniel.mikosz.9

 • Agnieszka K.

  Kochana Babciu to tylko młodości niegroźne wygłupy
  ktoś sfilmował mi stopy kawałek, no i kawałek pupy
  Robią wielkie halo a przecież jest ona ciała ostoją
  i jakby nie mówić, przecież każdy ma swoją!
  Oj że taka poza, babcia zrozumie, ja wierzę
  toż ja uczucia i miłość na cały świat szerzę
  I niech wiedzą że rozległe kolonii brytyjskiej granice
  i władzy królewskiej! one głowy zadzierają to ja im spódnice.
  Jak babcie kocham to nie zwykłe harce i nie zwykłe bale
  ja to wszystko dla kraju, ku ojczyzny chwale!

  http://www.facebook.com/agnieszka.konczak.1?ref=tn_tnmn

 • https://www.facebook.com/NajnaWalodia Nina Walocha Leszczyńska

  Nie tak dawno, za górami ,za lasami
  świętowałem Euro z polakami!
  Patrzę i co widzę – Naga Siwiec, naga Krupa
  a to przecież moja najzacniejsza pupa!
  Więc dlaczego moich zdjęć w gazetach nie ma?
  Gołych mężczyzn nie wypada? To jakaś ściema!
  Więc babciu droga i szlachetny mój rodzie!
  Możecie być ze mnie dumni! Tak jak Ty mój narodzie!
  Wszak to zrobiłem krok wielki ku męskiej swobodzie
  Bo świat cały oddał hołd mej nagiej urodzie! 🙂

  https://www.facebook.com/NajnaWalodia

 • Dziubeczek107

  Bardzo fajny konkurs 😉
  Koszulkę electra black posiadam i jestem z niej bardzo zadowolona… więc w konkursie udziału brać nie będę 😉 Ale bardzo podoba mi się już propozycja Agnieszki 😉

  • https://www.facebook.com/NajnaWalodia Nina Walocha Leszczyńska

   Widziałam zdjęcia i potwierdzam, że koszulka jest bardzo subtelna i seksowna 🙂

 • https://www.facebook.com/kubiak.agnieszka1 Agnieszka

  Droga Elżbieto, wybacz młodemu Harry’emu chwile słabości i upublicznienie jego nagości. Ciesz się, że to tylko takie błachostki i że zmajstrował tylu dzieci co mieszkańcy niejednej wioski.
  Harry’emu głupoty się zdarzają, a reporterzy wszystko niepotrzebnie nagłaśniają.
  Niech Wasza Królewska Mość uspokoi się i nie focha na Księcia, bo to są tylko małe przegięcia 🙂