A jaki jest Twój szkolny chwyt? – Konkurs na szóstkę!

A jaki jest Twój szkolny chwyt? – Konkurs na szóstkę!

Pamiętacie szkolne czasy? Pierwsze wagary, pocałunki a może nawet miłości. Niektórzy z Was pewnie lokowali swe uczucia w kolegach z ławki lub z równoległej klasy a inni wzdychali do pani profesor z francuskiego. Po latach fascynacje tymi osobami pewnie minęły. Chociaż znam historie szkolnych miłości, które trwają do dziś, lecz fascynacja zawodem nauczycielki pozostaje, a nawet narasta… 🙂

Październik został ogłoszony miesiącem edukacji a dzień 14-ego października powszechnie jest znany, jako Dzień Nauczyciela. Z tej okazji, może warto odbyć małą podróż w czasie i przypomnieć sobie swoich ulubionych belfrów.
Może anonimowe walentynki trafiały do wysokiego, wysportowanego bruneta, który nauczał wychowania fizycznego? Albo potajemnie wzdychaliście do pani z matematyki, której ciepły uśmiech umilał nawet najnudniejszą lekcję?  Teraz wyobraźcie sobie, że podpadliście swojemu ulubieńcowi! Koniec świata? Niekoniecznie… wystarczy, że odrobinę popracuje główka i uratuje Was świetna wymówka – i oto Wasze wyzwanie, czyli konkursowe zadanie, które brzmi tak:

„Spóźniłeś/aś się na lekcję – wytłumacz się nauczycielowi tak, aby nie był na Ciebie zły” 🙂

 Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Tekst powinien być zamieszczony w komentarzu w powyższym wpisie.
3. Każdy wpis może zawierać maksymalnie 5 zdań, ale nie więcej niż 800 znaków ze spacjami.
4. Teksty łamiące zasadę dotyczącą ilości znaków (pkt.3) nie będą brane pod uwagę przez Organizatora.
5. Użytkownik może dodać swoją pracę tylko jeden raz.
6. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
7. Nagrodą w konkursie jest kostium Teacher w rozmiarze S/M.
8. Komentarze można dodawać do dnia 14 października 2012 do godziny 24:00.
9. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg. subiektywnej oceny organizatora.
10. Wyniki zostaną ogłoszone 15 października 2012.
11. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
12. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Piotrek

  …Pani Profesor, owszem, spóźniłem się. Fakt, zaspałem jednak niech Pani jednak mnie zrozumie, to nie była zwyczajna noc… To było jak… Z resztą, co będę opowiadał,przecież Pani też miała 20 lat, i wie jak to jest. Chociaż, skądś chyba znam ten błysk w oku….

  https://www.facebook.com/piotr.dzieszuta

 • Piotrek

  …Pani Profesor, owszem, spóźniłem się. Fakt, zaspałem. Niech Pani jednak mnie zrozumie, to nie była zwyczajna noc… To było jak… z resztą, co będę opowiadał,przecież Pani też miała 20 lat, i wie jak to jest. Chociaż, skądś chyba znam ten błysk w oku…

  https://www.facebook.com/piotr.dzieszuta

 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100000316660745 aggga

  Dzień Dobry Panie Profesorze! Uff, spóźniłam się… ale bardzo bardzo pana przepraszam. Dlaczego się spóźniłam nie mogę powiedzieć, choć może jednak wytłumaczyć się warto. 😉 Musiałam wykorzystać okazję bo mój ukochany chciał i mógł spędzić miło czas razem, a rozumie Pan – przez pracę to niestety coraz rzadziej. Przyznam, że to nie tylko moja zasługa – założyłam nowy komplet z Obsessive i cud się stał – mój mężczyzna oprzeć się nie mógł mojemu urokowi 😉

 • Magda

  Droga Pani Profesor, jak Pani zapewne wie, jestem fanem miesiąca na stronie Obsessive. Taki zaszczyt zobowiązuje, w związku z tym z samego rana pisałem nową recenzję i komentowałem najnowsze wpisy innych. Jak to zwykle bywa, jak się człowiek dobrze bawi to czas szybko ucieka, gdy zorientowałem się, że jestem już 15 minut spóźniony na zajęcia z Panią, nie mogłem sobie wybaczyć tego zaniedbania. W związku z tym, przyniosłem dla Pani profesor nowiutką Sunsee Teddy, mam nadzieję, że to doda choć trochę słonecznego uśmiechu na pięknej buzi Pani Profesor.

  https://www.facebook.com/adam.kki.9

  • Adam

   Ach, to autouzupełnianie. Pisałem z komputera żony i nie zmieniłem podpisu i adresu przed zatwierdzeniem :/ Moglibyście to poprawić? Ja niestety nie mam możliwości, pierwszy raz piszę komentarz na Waszym blogu i nie zwróciłem na to uwagi 🙁

   https://www.facebook.com/adam.kki.9

   • Adam

    Droga Pani Profesor, jak Pani zapewne wie, jestem fanem miesiąca na stronie Obsessive. Taki zaszczyt zobowiązuje, w związku z tym z samego rana pisałem nową recenzję i komentowałem najnowsze wpisy innych. Jak to zwykle bywa, jak się człowiek dobrze bawi to czas szybko ucieka, gdy zorientowałem się, że jestem już 15 minut spóźniony na zajęcia z Panią, nie mogłem sobie wybaczyć tego zaniedbania. W związku z tym, przyniosłem dla Pani profesor nowiutką Sunsee Teddy, mam nadzieję, że to doda choć trochę słonecznego uśmiechu na pięknej buzi Pani profesor.

    https://www.facebook.com/adam.kki.9

    • Adam

     Teraz się udało dodać. Może nic nie trzeba poprawiać.

 • Magda

  Ja wiem, że spóźnienie się na zajęcia o 12 to coś niewiarygodnego dla Szanownego Profesora, ale mój dzisiejszy poranek był pełen niespodzianek. Wszystko zaczęło się od sprzątania, jak co dzień ubrałam się w Servantę, i gdy tylko zabrałam się za porządki, przyjechał kurier z nowymi kompletami z Obsessive. Pobiegłam otworzyć drzwi, i nie wiedzieć czemu do odbioru przesyłki były potrzebne tym razem i moje wymiary, i numer telefonu – w ten sposób straciłam pół godziny. Następnie pobiegłam przymierzyć nowości, i tu jak na złość, zablokował się zamek w łazience. Zanim przyjechał ślusarz minęła kolejna godzina – I tym sposobem jestem tu tak późno.

  http://www.facebook.com/magdalena.pluta.39

 • Ola la

  Dzień dobry i przepraszam za spóźnienie, Profesor dobrze wie, że pielęgniarki to lekko nie mają 😉 od 6 biegałam po szpitalu, prawie czepek zgubiłam, potem anatomia (teoria), wychowanie fizyczne i ciąg dalszy anatomii (praktyka tym razem ;))- układ mięśniowy i krwionośny w związku z omawianym na ostatnim wykładzie układem rozrodczym, a że zakwasy były to trzeba było ładnie poprosić o masaż fizjoterapeutów w zamian za okład z młodych piersi i jakoś tak wyszło, że te 15 minut akademickich to trochę mało, żeby się przebrać i zdążyć na wykłady. Za to w ramach kary mogę wyrecytować wszystkie mięśnie których dziś używaliśmy w różnych pozycjach i tych bocznych i tych bezpiecznych, które dziś tak ciężko ćwiczyliśmy na zajęciach praktycznych 🙂

  http://www.facebook.com/aleksandra.weremczuk

 • Daniello

  Psze Pani, czy Psorka wie, co to znaczy złapać byka za rogi??? Normalnie, jak babcię kocham, biliśmy z rana tę gadzinę, a ona uciekła, nie pytając nawet, o której zaczynam zajęcia z hiszpańskiego. I choć nijak nie mogłem jej wytłumaczyć, że i lekcje i Pani Psorka bycze, to chociaż w ramach zajęć praktycznych w torreadora się zabawiłem. W końcu łapserdak padł na placu boju, a tatko mój kochany powiedział, że może Wychowawczyni zrozumie i z byka na mnie patrzeć nie będzie. W ramach przeprosin, miast kwiatów, byczą krew kazał mi Psorce wręczyć na Dzień Nauczyciela, co by ciśnienie przeze mnie podniesione wyregulowała i trochę radości dała, bo Belfer nie wielbłąd i pić czasem też musi:)

  https://www.facebook.com/daniel.mikosz.9

 • https://www.facebook.com/kasia.ostachowska Kasia

  Panie Profesorze Pan wie, że wymówek wiele można znaleźć, tramwaje łapią gumę, chodniki się zapadają, budziki cicho dzwonią, rodzeństwo choruje a czasem nawet światła tak długo zatrzymać mogą. Mój problem jednak okazał się nieco inny, otóż jak powszechnie wiadomo, do naszej szkoły bez mundurka wejść nie wolno. Stary mi się podarł i już myślałam, że do szkoły iść nie będę mogła, ale znalazłam zastępczy niech Pan sam zobaczy juicy schoolgirl z obsessive, czyż nie idealnie leży? Mam nadzieję, że teraz już się Pan na mnie nie gniewa, taki widok chyba wszystkie winy zmywa.

 • Ola

  Bardzo przepraszam Pana Profesora za moje spóźnienie,
  Proszę zrozumieć to moje roztargnienie.
  Otóż, w drodze do szkoły uzmysłowiłam sobie,
  Że nie mam ciepłej bielizny na sobie!
  A dzisiaj zimno, bo to już przecież jesień,
  I nie jest tak gorąco, jak w dni w słonecznym lecie.
  Spieszyłam się bardzo, proszę mi wierzyć,
  Tak mi na lekcjach w – fu zależy!
  Biegłam szybko, szaleńczo, nie patrząc na ludzi,
  I wiem teraz jedno – sprinterkę bieg ten we mnie obudził!

  http://www.facebook.com/aleksandra.szewczuk.7

 • Dziubeczek107

  Profesorze, powinnam przeprosić za spóźnienie–jest to naganne z mojej strony, ale do późnych godzin miałam zajęcia dodatkowe z Profesorem Bartoszem.Były to zajęcia teoretyczne i praktyczne, w których zakres wchodził prawidłowy dobór modelu bielizny do nastroju, upichcenie smakowitej kolacji (+pochłonięcie jej), wykonanie zmysłowego masażu, a także „jak szybko i z wdziękiem” zrzucić z siebie bieliznę.Na szczęścia po zakończeniu zajęć otrzymałam ocenę celująca i mogłam iść spać.A że zajęcia trwały dość długo-zaspałam na Pana lekcje i co gorsza, nie żałuję tego spóźnienia.Mam jednak nadzieję, że Pan również zaprosi do swojego domu bieliznę Obsessive i przeprowadzi zajęcia dodatkowe dla swojej małżonki-wtedy na pewno zrozumie Pan moją dzisiejszą niedyspozycję;-)

  https://www.facebook.com/marta.krzeminska.75?ref=tn_tnmn

 • Alicja

  Przepraszam za spóźnienie Pani Profesor, ale jest nowy plan i była w nim pomyłka w numerze sali – ta, pod którą siedziałam (razem z resztą grupy) okazała się być kanciapą sprzątaczek. Niestety wyszło to na jaw dopiero po dłuższej chwili, jak jakaś pani przyszła wziąć z tego pomieszczenia mopa… Po ujrzeniu zawartości „sali” udaliśmy sie na poszukiwania Pani, ale jak wiadomo budynek duży więc troche nam sie zeszło…

  https://www.facebook.com/alicja.plucinska

  • Alicja

   Dodam, że ta historia to autentyk – taka właśnie niespodzianka czekała mnie w tym roku w pierwszym tygodniu zajęć na uczelni;)

 • Eliza S.

  Ja z zupelnie innej strony – znana z moich ciaglych spoznien do szkoly zaskoczylabym mojego ulubionego profesora tym, ze przyszlabym na czas na jego wyklady 😉 Zreszta zdarzylo mi sie to kilka razy w calej mojej karierze szkolnej i co… i wszyscy bili mi brawo, nawet moj nauczyciel 😀 To dopiero sukces!
  https://www.facebook.com/eliza.swirtun

 • Zofia.M.

  Panie Profesorze bardzo przepraszam za spóźnienie, wie Profesor co się stało…? Obsessive-langerie rozdawał na ulicy bezpłatnie stringi .Oczywiście pomyślałam o Pana pięknej żonie i wyprosiłam dwie pary.Prosze…mam nadzieję,że spodobają się i moje spóźnienie zostanie łagodnie potraktowane 😉
  https://www.facebook.com/zofia.marczuk

 • https://www.facebook.com/NajnaWalodia Nina Walocha Leszczyńska

  Chętnie wzięłabym udział, ale mam już ten kostium w swojej kolekcji 🙂 Gorąco zachęcam wszystkich do udziału bo przebieranka jest naprawdę super i warto mieć ją w swojej garderobie. Trzymam za Was kciuki 🙂

 • https://www.facebook.com/ewelina.furtak92 Evelyn F.

  Dzień dobry Panie Profesorze. Chciałabym bardzo przeprosić za moje spóźnienie na dzisiejsze ćwiczenia z cyklu „Jak uszczęśliwić swojego mężczyznę, mając na sobie tylko bieliznę Obsessive?”. Nie chcę szukać wyszukanych wymówek, bo wiem, że szanowny Pan Profesor może w nie nie uwierzyć, dlatego powiem wprost, w końcu prawda byłaby od zawsze jedną z największych ludzkich cnót. Moje dzisiejsze spóźnienie motywuję tym, że wraz z ukochanym testowaliśmy właśnie nowości, które firma Obsessive wypuściła na rynek. A że jest ich naprawdę sporo, to i samo testowanie trwało bardzo długo, dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość i tolerancję, w końcu moje spóźnienie pokrywa się bezpośrednio z tematyką zajęć, prawda?