Atlas erotomiczny – nogi

Atlas erotomiczny – nogi

Są takie zakątki w ciele kobiet i mężczyzn, które szczególnie lubią pieszczoty, są wrażliwe na dotyk, a ich pobudzanie powoduje gęsią skórkę i bardzo przyjemne dreszcze na całym ciele. Zapewne większość z Was na pytanie, gdzie są Wasze strefy erogenne, odpowiedziałaby podając miejsca strategiczne takie jak pośladki, piersi czy intymne części ciała. Tak naprawdę jest ich znacznie więcej i często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo pośpiech, który jest chorobą całej populacji, uniemożliwia ich odkrycie. Może jednak znajdziecie chwilkę na lekturę i fascynujące odkrywanie tajników Waszych ciał? Chętnie Wam w tym pomogę!:)

Ach te nogi!

Przewrotnie wycieczkę po zróżnicowanym terenie ludzkiego ciała rozpoczniemy od dołu, czyli dzisiaj całą uwagę kradną nogi. Nogi różne, te krótsze i podłużne, chudziutkie i krąglejsze, najważniejsze żeby były dopieszczone – wtedy są najfajniejsze! Zanim jednak na dobre zacznie się zabawę, warto zapewnić im odpowiednią oprawę.
Mowa tu nie tylko o mini czy szortach, które pięknie je eksponują przykuwając męskie spojrzenia i rodząc w nich dzikie chęci przyjrzenia im się z bliska lub przeprowadzenia wizji lokalnej sam na sam z aktywnym użyciem rąk (i nie tylko). Równie ważna jest… odpowiednia pielęgnacja, gdyż okazuje się, że stosowanie tak prostego zabiegu jak peeling, daje nam silniejsze odczucia zewnętrzne ze względu na poprawę krążenia oraz stanu skóry. Dotyczy to zarówno pań i panów, więc nie zastanawiajcie się dłużej tylko śmigajcie do łazienki i zróbcie sobie mini salon SPA.

Dotknij mego uda, a staną się cuda!

Przygotowania mamy już za sobą, nogi są odprężone i gotowe na turbo przeżycia. Czas się więc nimi zająć. Szczególnie, że na co dzień, podczas gry wstępnej zapewne nie poświęcacie im za dużo uwagi i czują się bardzo zaniedbane. Najbardziej czułe są dwa rejony, pierwszym z nich jest… skóra w zgięciach kolan! Może Wam się wydawać to trochę dziwne i mało podniecające, ale jest tam tak cienka skóra, że delikatny masaż wywołuje dreszcze od stóp po czubek głowy!
Drugim miejscem jest wewnętrzna strona ud, która rozpływa się pod wpływem czułego dotyku oraz zmysłowych pocałunków. Jeśli chcecie rozpalić partnera do czerwoności to wypróbujcie ero-sztuczkę: poliżcie wybrane miejsce, a później delikatnie na nie dmuchajcie – ciepło języka i chłód powietrza to mieszanka wybuchowa, która doprowadza na same szczyty!

Pieszczot domagają się całe nogi, nie tylko wyżej wymienione rejony. Najlepiej dogodzić im poprzez zmysłowy masaż przy użyciu pachnących olejków za pomocą rąk, ust i wszystkiego co Wam wyobraźnia podpowie. A może macie własne pomysły na dopieszczenie nóg?

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Ania Stańczak

  17. 50 sprawdzam godziny:D

 • Tomasz Burza

  I tu Obsessive trafił w dziesiątkę, bo mam ogromną słabość do stóp (i pępka!!) 😀 Moja piękniejsza połówka często to wykorzystuje, bo masaż stóp ma na zawołanie, co robię z wielką przyjemnością.

 • Nina Walocha Leszczyńska

  Ero – sztuczka działa – przetestowane we własnym zakresie 😀

 • https://www.facebook.com/adam.trekiel?fref=ts Tadam

  Nie wiedziałem o zgięciach kolan 🙂 sprawdzimy 😀