Czarodziejska, szklana kula zdradziła kto wygrał w konkursie!

Czarodziejska, szklana kula zdradziła kto wygrał w konkursie!

Daliście czadu! Józia i Rózia rozpływają się z zachwytu nad Waszymi magicznymi zdolnościami i niemal dech im zaparło gdy przypomniały sobie swoje młodociane przygody w seksownych wdziankach, a także te bez nich;) My również jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności – na zajęciach z kombinatoryki mielibyście same piątki! Trójkę z Was wkrótce odwiedzi pewnie sowa z zaproszeniem do Hogwartu, ale najpierw pozwólcie, że zaopatrzymy Was w czarującą bieliznę Obsessive!;)

Dziwne mazy, zakręcone wzory, podejrzanie wyglądające kształty – na pierwszy rzut oka tylko to można było dostrzec na poniższych obrazkach, lecz chwila wpatrywania się i czas do namysłu spowodował lawinę pomysłów! Oto przed Wami rozwiązanie magicznej zagadki!
 
WYNIKI KONKURSU

Powyższych modeli kuszącej bielizny Obsessive dopatrzyły się na zdjęciach:
1. Ola la
2. Nina
3. Alicja

 I to właśnie One otrzymują od nas nagrodę – dowolnie wybrane stringi Obsessive! Proszę o przesłanie dokładnego adresu i numeru telefonu na:blog@kokieteria.pl. Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim za udział!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Dziubeczek107

  Gratulacje dla Pań – nie powiem, to nie było łatwe zadanie, także tym bardziej chylę czoła przed Wami 🙂 No i pochwalcie się co wybrałyście 🙂

 • https://www.facebook.com/adam.trekiel?fref=ts Tadam

  Gratulacje dziewczyny!

  • https://www.facebook.com/NajnaWalodia Nina Walocha Leszczyńska

   Ha! A podobno to mężczyźni są wzrokowcami 😉

 • Sobolka

  Gratki! Macie oko! :PPP

 • https://www.facebook.com/NajnaWalodia Nina Walocha Leszczyńska

  Gratuluję i… bardzo się cieszę 🙂 Ale jedynka i trójkę obstawiałam zupełnie inaczej, myślałam że jedynka to bunny albo marine 😀 A Tu proszę eleganckie Baletti 🙂