Konkurs 1. Pikantna historia!

Konkurs 1. Pikantna historia!

Czy mieliście kiedyś sen, w którym aż kipiało od namiętności? Szalony, pełen ekstrawagancji? Taki, w którym nie było żadnych reguł? A może nie był to sen? 😉 Przenieś się do miejsca, w którym nie ma żadnych zahamowań… Tylko Ty i druga osoba. Zamknij na chwilkę oczy. Gdzie się znajdujesz? Chcę wiedzieć wszystko… ze szczegółami! 😉

Przed Wami pierwszy konkurs!
1. Przeglądnijcie dokładnie artykuły na blogu Obsessive. Zagłębcie się w erotycznej lekturze, niech Was zainspiruje!
2. W artykułach opublikowanych między październikiem, a listopadem 2012r. umieściłam 5 słów – kluczy – zaznaczyłam je kolorem żółtym. Wyszukajcie je wszystkie!
3. Obudźcie swoją kreatywność i z wyszukanych słów stwórzcie dla Nas pikantną historyjkę, może być wymyślona lub z serii „Z życia wzięte”. Pokażcie Wasze grzeszne oblicze! Pamiętajcie jednak o dobrym smaku z dużą dawką humoru! 😉 Słowa mogą być użyte w różnej formie.
4. W komentarzu pod artykułem wstawcie swoją grzeszną historię wraz z: linkami do artykułów, w których znaleźliście słowa oraz linkiem do Waszego profilu na Facebooku.

Pamiętajcie, nagradzam tylko najbardziej niegrzecznych i… pomysłowych!

Czekam na Wasze historie!
Wasza Mikołajka

Regulamin Konkursu „Pikantna historia”
1. Konkurs, „Pikantna historia” trwa od 30.11.2012r. do 02.12.2012r, godzina 23:59.
2. Komentarze można dodawać do 02.12.2012 do godziny 23:59.
3. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób (tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
5. Konkurs polega na wyszukaniu w artykułach umieszczonych na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl) w okresie od października do listopada 2012 roku, 5 słów – kluczy. Słowa-klucze będą oznaczone kolorem żółtym. Za pomocą słów-kluczy należy ułożyć pikantną historię.
6. Historia musi zawierać wszystkie 5 wyszukanych słów – kluczy. Słowa – klucze mogą być odmieniane.
7. Pikantna historia ułożona przez użytkownika powinna być umieszczona, wraz z linkami do stron, na których znalezione zostały słowa, w komentarzu do powyższego artykułu na blogu www.kokieteria.pl. Komentarze bez linków nie będą uznawane.
8. Każdy wpis może zawierać maksymalnie 5 zdań, ale nie więcej niż 1 000 znaków ze spacjami.
9. Teksty łamiące zasadę dotyczącą ilości znaków (pkt.10) nie będą brane pod uwagę przez Organizatora.
10. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
11. Każdy dodany komentarz otrzyma status „w moderacji” i nie będzie pojawiał się na blogu. Będzie widoczny tylko przez Organizatora. Zgłoszenia będą ujawnione dopiero po zakończeniu Cyklu Mikołajkowego (06.12.2012r.).
12. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg. subiektywnej oceny Organizatora.
13. Użytkownik może dodać swoją pracę tylko jeden raz.
14. Nagrodą w konkursie jest 1x Obsessive Electra black (dostępne rozmiary: S/M, L/XL, XXL).
15. Wyniki zostaną ogłoszone 06.12.2012r. na blogu www.kokieteria.pl.
16. Zwycięzca proszony jest o przesłanie maila na adres blog@kokieteria.pl wraz z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiaru bielizny. Jeśli do 7 dni od daty opublikowania wyników na blogu www.kokieteria.pl Organizator nie otrzyma informacji zwrotnej z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiarem bielizny ma prawo wydać nagrodę innej osobie.
17. Jedna osoba może wygrać tylko 1 nagrodę w trakcie trwania całego Cyklu Mikołajkowego.
18. Regulamin Cyklu Mikołajkowego znajduje się na stronie: http://kokieteria.pl/2012/11/w-obsessive-mikolaj-to-kobieta-cykl-obsessyjnych-konkursow.
19. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
20. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.