W Obsessive Mikołaj to… kobieta! Cykl Obsessyjnych Konkursów!

W Obsessive Mikołaj to… kobieta! Cykl Obsessyjnych Konkursów!

Byliście w tym roku grzeczni? Jeśli nawet bardzo się staraliście jesteśmy pewni, że bielizna Obsessive skutecznie pokrzyżowała Wam plany 😉 Nie martwcie się jednak! Obsessive obdaruje w tym roku tylko niegrzecznych… Na przekór wszelkim zwyczajom!

Mikołaj w Obsessive to Mikołajka. Zamiast białej brody ma długie, lśniące i powabne włosy. Zamiast czerwonego od zimna nosa – płonące usta. Nie będzie rozdawać rózg – może co najwyżej ukarać kilkoma „muśnięciami” bicza 😉

Przez tydzień, aż do 5 grudnia będzie dokładnie rejestrować poziom Waszej grzeszności. Pomagać jej będą Elfy, które mogą czasami okazać się bardzo niezdarne…

Oficjalnie rozpoczynamy Cykl Konkursów Mikołajkowych! Obiecujemy, że zadania dobrane zostały tak, aby każdy mógł pokazać swoje niegrzeczne oblicze 😉 Cykl składać się będzie z 4 konkursów (trwających od 1 do 3 dni). W każdym konkursie przewidziana została nagroda w postaci bielizny Obsessive. Kolejne konkursy publikowane będą na blogu, dlatego dokładnie śledźcie pojawiające się wpisy! Nie chcecie chyba, aby szansa na pokazanie swojej grzeszności przeszła Wam koło nosa? Szczególnie, że Mikołajka przygotowała dla Was naprawdę kuusząąąące nagrody…

Pierwszy konkurs już jutro!
Pokażcie swoje obsessyjne oblicze!

Regulamin zabawy „Cykl Mikołajkowy”
1. Zabawa „Cykl Mikołajkowy” trwa od 30.11.2012r. do 05.12.2012r.
2. W zabawie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób (tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
3. W Zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
4. Zabawa składać się będzie z 4 Konkursów, które publikowane będą kolejno na blogu:
a) Konkurs 1, dnia 30.11.2012r.
b) Konkurs 2, dnia 03.12.2012r.
c) Konkurs 3, dnia 04.12.2012r.
d) Konkurs 4, dnia 05.12.2012r.
5. Zasady każdego Konkursu wraz z wymogami dotyczącymi odpowiedzi uwzględnione będą w Regulaminach Szczegółowych, które dołączone będą do wpisów informujących o konkretnym Konkursie. Wpisy informujące umieszczone będą na blogu Obsessive.
6. Zgłoszenia konkursowe, które łamać będą regulamin nie będą brane pod uwagę przez Organizatora.
7. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na Facebooku oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
8. Nagrody w konkursach określone będą w Regulaminach Szczegółowych. W każdym Konkursie przewidziane są inne nagrody.
9. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg. subiektywnej oceny Organizatora.
10. Wyniki każdego Konkursu z Cyklu Mikołajkowego zostaną ogłoszone 6 grudnia 2012 na blogu Obsessive.
11. Jedna osoba może wygrać tylko 1 nagrodę w trakcie trwania całego Cyklu Mikołajkowego.
12. W całym Cyklu Mikołajkowym jedna osoba może wygrać tylko raz, jeśli zdarzy się że ponownie ta sama osoba zostanie Zwycięzcą nagroda przechodzi na uczestnika, który jeszcze nie wygrał żadnej nagrody i zajmuje kolejne miejsce na liście Zwycięzców.
13. Nagrody zostaną wysłane kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
14. Organizatorem Zabawy jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • http://kakufashioncook.blogspot.com/ mo_niika

  Ooo, już nie mogę się doczekać!

 • https://www.facebook.com/adam.trekiel?fref=ts Tadam

  Wspaniała wiadomość 🙂 choć z moim szczęściem i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale choć zabawa będzie, zapewne świetna 🙂

 • wanilka

  Zaczęłam czytać regulamin konkursu, ale ten wyeliminował mnie już w drugim punkcie 😛

 • http://www.mama.lmtrendy.pl mamalena

  W punkcie 10 jest błędna data publikacji wyników…

  • Tomasz

   Dziękujemy za spostrzegawczość. Data już poprawiona.