Koniec świata? Nie… Początek czegoś nowego! ;)

Koniec świata? Nie… Początek czegoś nowego! ;)

Tak, tak kolejny raz ma być koniec świata. Wszędzie o tym trąbią – w telewizji, radiu, gazetach. Niektóre firmy zrobiły z tego chwyt marketingowy (bo jak ma być apokalipsa to chociaż z dobrymi wynikami sprzedażowymi), niektórzy się śmieją, a jeszcze inni zastanawiają w co się ubrać na taaaką okazję! Bez obaw Kochani, końca bloga nie przewidujemy, ale małe zmiany jak najbardziej.

Wraz ze zbliżaniem się celebrowania nowego roku, pojawiają się postanowienia noworoczne i nieuniknione podsumowania kończącego się okresu. Dla mnie był to wyjątkowy rok, szczególnie jego drugie półrocze, które obfitowało w niesamowite podróże po świecie związków, erotyki i niuansów damsko-męskich, wszystko po to, aby przybliżyć Wam zmysłowe tematy, pikantne newsy czy dziwaczne akrobacje łóżkowe. Podczas pisania artykułów sama wiele się nauczyłam, pośmiałam i niejednokrotnie wprawiłam w osłupienie. Mam nadzieję, że udało mi się wywołać na Waszym twarzach uśmiech albo skłonić do pewnych przemyśleń – jeśli tak, to mogę uważać się za spełnioną 🙂

Koniec roku to dobry czas na zakończenie pewnych spraw i zapoczątkowanie nowych. Dlatego też chciałabym się z Wami pożegnać i podziękować za ten wspaniały, wyjątkowy dla mnie czas. Byliście moją inspiracją i bardzo Wam za to dziękuję – ta przygoda zawsze będzie w moim sercu!

Natalia
P.S Nie bójcie się – samych Was tutaj nie zostawię 😀 Przedstawiam Wam moją godną następczynię …

– – – – – – – – – – – – – – – – –

Oto jestem! 😉 Mam na imię Anita i od dziś będę pisać dla Was na blogu Obsessive 🙂 Natalia bardzo dokładnie wprowadziła mnie w tematy, tak więc będę starała się ją godnie zastępować 🙂 Sami przyznajcie, wysoko postawiła poprzeczkę, prawda? Liczę na Waszą pomoc! Mam nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć te wyjątkowe miejsce w Internecie – pełne pożądania, inspiracji i fali namiętności. Tutaj TABU NIE ISTNIEJE!

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie dotyczące tematów na blogu czy też inne, z którymi chcielibyście się ze mną podzielić piszcie na blog@kokieteria.pl.

Do… przeczytania! 🙂
Anita

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Anita

  Sroczko, bardzo Ci dziękuję! 🙂 Odwiedzaj nas często! 🙂 Serdecznie Cię pozdrawiam.

 • Sroczka

  Więc Anito zaczynam przygodę z Tobą . Od niedawna jestem waszą klientką ale już zakochałam się w marce Obsessive.
  Powodzenia , siły i miłości do nowej przygody Ci życzę.

  ms

 • kuba

  Anito powodzenia i czekam na wpisy!:-)

 • Anita

  Zrobię wszystko, aby dać radę 😉

 • Irka

  No to powodzenia Natalio i szczęścia w Nowym Roku, a Ty Anito faktycznie masz wysoko ustawioną poprzeczkę 😉