Konkurs 2. Odszukaj model Obsessive

Konkurs  2. Odszukaj model Obsessive

Po pierwszym zadaniu mamy ręce pełne roboty 😉 Spisaliście się… pikantnie! Wyniki podamy 6 grudnia, ale już teraz możemy powiedzieć … jesteście NAPRAWDĘ niegrzeczni!
Czyżby do stworzenia tych namiętnych historii zainspirowała Was bielizna Obsessive? 😉 Jestem pewna, że już niejednokrotnie obudziła w Was ukryte żądze.
Mam nadzieję, że zdążyliście ją doskonale poznać, bo właśnie z bielizną Obsessive związane będzie Wasze kolejne zadanie!

Przed Wami druga szansa na wygranie bielizny Obsessive!
1. Przeglądnijcie dokładnie publikacje na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl). W 10 z nich zaznaczyłam kolorem żółtym literki – klucze, które musicie wyszukać. Podpowiem, że znajdują się one w artykułach, które opublikowane były między sierpniem, a wrześniem 2012r.
2. Ze znalezionych liter ułóżcie nazwę modelu Obsessive. Modele możecie poznać na stronie: http://www.obsessive.pl/pl/kolekcje). Niektóre literki nie pasują do układanki.

3. Aby wygrać, opublikujcie komentarz pod tym wpisem uwzględniając wymagane dane (linki do liter – kluczy, link do Waszego profilu na Facebooku, nazwę modelu Obsessive, o który chodzi) najbliżej godziny 12:00, 18:00 lub 20:00 w dniu 03.12.2012r. Pamiętajcie – komentarze nie pojawiają się od razu. Zostaną ujawnione dopiero po konkursie (tj. 06.12.2012r.).
Możecie dodać swoje zgłoszenie w każdej z powyższych godzin. To zbliża Was do zwycięstwa! W każdej z podanych godzin do wygrania inna, ponętna bielizna Obsessive! 😉

Trzymam kciuki!
Wasza Mikołajka

Regulamin Konkursu 2 „Odszukaj model Obsessive”
1. Konkurs 2, „Odszukaj model Obsessive” przeprowadzony będzie w dniu 03.12.2012r.
2. Komentarze w konkursie (Zgłoszenia) można dodawać do 03.12.2012 do godziny 23:59, przy czym Zwycięzcą zostanie osoba, która doda komentarz najbliżej godziny 12:00, 18:00 lub 20:00 w dniu 03.12.2012r.
3. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób (tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
4. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
5. Konkurs polega na wyszukaniu w publikacjach umieszczonych na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl) w okresie od sierpnia do września 2012 roku liter – kluczy. Litery-klucze będą oznaczone kolorem żółtym.
6. Za pomocą liter – kluczy należy ułożyć nazwę modelu Obsessive. Na blogu www.kokieteria.pl rozmieszczonych zostało 10 liter. 2 litery nie pasują do nazwy. Do ułożenia poprawnej nazwy modelu Obsessive należy wykorzystać pozostałe 8 liter – kluczy.
7. Nazwa modelu Obsessive, którą użytkownik ułoży ze znalezionych liter – kluczy powinna być umieszczona, wraz z linkami do stron, na których znalezione zostały litery – klucze, w komentarzu do powyższego artykułu. Komentarze bez linków oraz nazwy nie będą uznawane.
8. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
9. Każdy dodany komentarz (Zgłoszenie) otrzyma status „w moderacji” i nie będzie pojawiał się na blogu. Będzie widoczny tylko przez Organizatora. Zgłoszenia będą ujawnione dopiero po zakończeniu Cyklu Mikołajkowego (tj.06.12.2012r.).
10. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg. subiektywnej oceny Organizatora.
11. Aby wygrać, należy dodać komentarz (Zgłoszenie) z wymaganymi danymi oraz poprawną nazwą modelu, o który chodzi najbliżej godziny 12:00, 18:00 lub 20:00 w dniu 03.12.2012r.
12. W przypadku dodania komentarza (Zgłoszenia) przez kilku użytkowników w tym samym czasie za wygrany uznaje się ten, który został opublikowany przez system na blogu www.kokieteria.pl jako pierwszy (tj. wyświetla się niżej, jako starszy).
13. Nagrody w konkursie:
a) dla Zwycięzcy z godziny 12:00: 1x Luiza stringi czerwone (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
b) dla Zwycięzcy z godziny 18:00: 1x Blush koszulka (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
c) dla Zwycięzcy z godziny 20:00: 1x Singer (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
14. Wyniki zostaną ogłoszone 06.12.2012r.na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl).
15. Zwycięzcy proszeni są o przesłanie maila na adres blog@kokieteria.pl wraz z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiaru bielizny. Jeśli do 7 dni od daty opublikowania wyników na blogu www.kokieteria.pl Organizator nie otrzyma informacji zwrotnej z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiarem bielizny ma prawo wydać nagrodę innej osobie.
16. Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę podczas trwania całego Cyklu Mikołajkowego.
17. Regulamin Cyklu Mikołajkowego znajduje się na stronie: http://kokieteria.pl/2012/11/w-obsessive-mikolaj-to-kobieta-cykl-obsessyjnych-konkursow.
18. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
19. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.