Konkurs 3. Niegrzeczne puzzle.

Konkurs 3. Niegrzeczne puzzle.

W ostatnim konkursie zdecydowanie udowodniliście, że – tak jak i ja – macie obsessję na punkcie bielizny Obsessive 😉 Dobrze się składa, ponieważ dziś będę prosiła Was o pomoc w odzyskaniu skradzionych fragmentów modelu bielizny. Pomożecie?

W tym przedświątecznym szale roztargnione Elfy napsociły trochę i pogubiły puzzle, które tworzyły obrazek z modelką w bieliźnie Obsessive, udało mi się odnaleźć zaledwie dziesięć ale…  zaraz, zaraz jeden chyba tutaj nie pasuje, hmmm… Kto odgadnie jaki model naszej bielizny kryje się za pozostałymi dziewięcioma puzzlami? Pamiętajcie, że puzzle nie tworzą całego obrazka, są jedynie fragmentami całości. Dla największego „bystrzachy” nagroda! I oczywiście podziękowania od nieporadnych Elfów 🙂

1. Na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl) – w publikacjach umieszczonych między czerwcem, a lipcem 2012r. znajdują się fragmenty zdjęć bielizny Obsessive-puzzle. Odnajdźcie wszystkie 10 puzzli. 9 z nich przedstawia elementy jednego z modeli bielizny Obsessive. 1 z 10 puzzli nie pasuje do układanki i przedstawia inny model.
2. Odgadnijcie, jaki model znajduje się na 9 puzzlach! Modele możecie poznać na stronie: http://www.obsessive.pl/pl/kolekcje.
3. Jeśli znajdziecie już wszystkie 10 puzzli i odgadniecie, jaki model ukrywa się na 9 z nich, opublikujcie komentarz pod tym artykułem najbliżej godziny 12:00, 18:00 lub 20:00 w dniu 04.12.2012r. i podajcie:
a) linki do stron, na których znaleźliście puzzle na blogu (www.kokieteria.pl)
b) link do Waszego profilu na Facebooku, a także
c) nazwę modelu, który ukrywa się na układance.
Pamiętajcie – komentarze nie pojawiają się od razu – widoczne są tylko dla mnie 🙂 Odsłonię je po konkursie.

Możecie dodać swoje zgłoszenie w każdej z powyższych godzin. To zbliża Was do zwycięstwa! W każdej z podanych godzin do wygrania inna, ponętna bielizna Obsessive! 😉

Niech ogarnie Was kolejna fala obsessji! 😉
Wasza Mikołajka

Regulamin Konkurs 3 „Niegrzeczne puzzle”
1. Konkurs 3 „Niegrzeczne puzzle” przeprowadzony będzie w dniu 04.12.2012r.
2. Komentarze (Zgłoszenia) można dodawać do 04.12.2012 do godziny 23:59.
3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
4. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób (tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
5. Konkurs polega na wyszukaniu 10 części zdjęć bielizny Obsessive – puzzli oraz odgadnięciu, jaki model Obsessive znajduje się na zdjęciu. Jeden z puzzli nie pasuje do układanki.
Puzzle zostały ukryte na
blogu Obsessive (www.kokieteria.pl) w publikacjach dodanych w okresie od czerwca do lipca 2012.
6. Nazwa modelu Obsessive, odgadnięta przez użytkownika powinna być umieszczona na blogu www.kokieteria.pl, wraz z linkami do stron, na których znalezione zostały słowa, w komentarzu do powyższego artykułu.
7. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w formularzu komentarza podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
8. Każdy dodany komentarz (Zagłoszenie) otrzyma status „w moderacji” i nie będzie pojawiał się na blogu. Będzie widoczny tylko przez Organizatora. Zgłoszenia będą ujawnione dopiero po zakończeniu Cyklu Mikołajkowego (tj.06.12.2012r.).
9. Wulgarne oraz niestosowne komentarze będą usuwane wg. subiektywnej oceny Organizatora.
10. Aby wygrać, należy dodać komentarz (Zgłoszenie) najbliżej godziny 12:00, 18:00 lub 20:00 w dniu 04.12.2012r.Komentarz można dodać tylko raz o każdej z wymienionych godzin.
11. W przypadku nie opublikowania Zgłoszenia o godzinie 12:00, 18:00 lub 20:00 przez ani jednego uczestnika za Zwycięzcę uznaje się osobę, która dodała Zgłoszenie najbliżej po godzinie 12:00, 18:00 lub 20:00.
12. W przypadku dodania komentarza (Zgłoszenia) przez kilku użytkowników w tym samym czasie za wygrany uznaje się ten, który został opublikowany przez system na blogu www.kokieteria.pl jako pierwszy (tj. wyświetla się niżej, jako starszy).
13. Nagrody w konkursie:
a) dla Zwycięzcy z godziny 12:00: 1x Foxtrot koszulka (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
b) dla Zwycięzcy z godziny 18:00: 1x Siren (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
c) dla Zwycięzcy z godziny 20:00: 1x Acanta thong black (dostępne rozmiary: S/M, L/XL)
13. Wyniki zostaną ogłoszone 06.12.2012r.na blogu Obsessive (www.kokieteria.pl).
14. Zwycięzcy proszeni są o przesłanie maila na adres blog@kokieteria.pll wraz z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiaru bielizny. Jeśli do 7 dni od daty opublikowania wyników na blogu www.kokieteria.pl Organizator nie otrzyma informacji zwrotnej z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiarem bielizny ma prawo wydać nagrodę innej osobie.
15. Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę podczas trwania całego Cyklu Mikołajkowego.
16. Regulamin Cyklu Mikołajkowego znajduje się na stronie: http://kokieteria.pl/2012/11/w-obsessive-mikolaj-to-kobieta-cykl-obsessyjnych-konkursow.
17. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zwycięzcy. Koszty przesyłki pokrywa Organizator.
18. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.