Zawód: instruktor seksu

Zawód: instruktor seksu

„Tester luksusowych łóżek”, „tester zjeżdżalni wodnych”, „zawijacz cukierków”, „tester gier”, „układacz horoskopów”… Na świecie jest wiele prostych i przyjemnych zawodów 😉 Oczywiście ich ilość jest mocno ograniczona, a każdy, komu uda się zdobyć taką pracę skacze zapewne z radości 😉 Wyobraźcie sobie jednak, jak reaguje osoba, która dowiaduje się, że została… instruktorem seksu!

Radość (szczególnie męskiej części populacji) zapewne jest nie do opisania 😀 Gorzej chyba z wytłumaczeniem przyjaciołom czy rodzinie (!), co należy do naszych obowiązków 😉

– Czym się zajmujesz?
– Aaaa wiesz, patrzę jak inni uprawiają seks 😉
– #@#*&^?!?!

Nowy zawód ukształtował się – oczywiście – w Stanach Zjednoczonych. Do instruktorów seksu zgłaszają się pary, które mają problemy w łóżku czy też chcą nauczyć się czerpać jeszcze więcej przyjemności ze zbliżenia. Sex coach przychodzi do nich (lub oni przychodzą do niego), siada wygodnie w fotelu i z pełną powagą obserwuje jak uprawiają seks. Po zbliżeniu następuje konsultacja. Oczywiście „instruktaż” może również odbywać się w trakcie igraszek;)

Jak myślicie, czy trend dotrze także do Polski?

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Tomasz Burza

    Przypomina mi się film „Sens życia wg Monty Pythona” tam też jest instruktaż 🙂