Zgarnij bieliznę Obsessive za darmo – edycja V!

Zgarnij bieliznę Obsessive za darmo – edycja V!

Kolej na Ciebie, zostań testerem! Minęły trzy gorące i pełne emocji miesiące z naszymi testerkami! W tym czasie otrzymaliśmy bardzo interesujące recenzje, które niezmiennie wzbudzały Wasze zainteresowanie i aprobatę.  Dziękujemy bardzo Monice i Marii za poświęcony czas i zaangażowanie, wyróżniony Tomasz również spisał się na medal! A dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji do „testowania” bielizny Obsessive, mamy dobrą wiadomość!

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu na testerkę (lub testera!) bielizny Obsessive!

Mamy nadzieję, że następcy dotrzymają kroku dotychczasowym recenzjom i skorzystają z możliwości otrzymywania świeżutkich kolekcji Obsessive i to zupełnie za darmo 😉
Co należy zrobić, aby testować bieliznę Obsessive?
Napisz recenzję wybranego przez siebie modelu bielizny Obsessive, którego posiadasz w swojej kolekcji (jedną lub więcej recenzji)
• Do recenzji dołącz zdjęcia produktu, mogą być sfotografowane w dowolny sposób, nie wymagamy, aby zdjęcie było na Tobie. Zdjęcie może przedstawiać sam produkt bądź część sylwetki. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej! 😉
• Cieszy nas, gdy recenzja jest interesująca i zachęcająca, a zdjęcia wnoszą cenne informacje i realne szczegóły pomagając innym w podjęciu trafnej decyzji dotyczącej dokonania zakupu – postaraj się, aby recenzja była rzeczowa.
• Przygotowaną recenzję wyślij do dnia 6.01.2013 na adres blog@kokieteria.pl. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na testera Obsessive ;)!

Czekamy z niecierpliwością na zgłoszenia! Do 8.01.2013 wyłonimy wygrane osoby, które przez kolejne 3 miesiące (aż do 31 marca 2013r.) będą testować nowości Obsessive i dzielić się na blogu kokieteria.pl swoimi spostrzeżeniami! 🙂
Do dzieła!

Regulamin:
1. W konkursie na Testera/Testerkę produktów marki Obsessive mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie rzetelnej recenzji produktu Obsessive oraz przesłanie jej na adres: blog@kokieteria.pl. Do recenzji należy dodać kilka zdań o sobie – wiek, płeć, zainteresowania, status związku. Dane te będą miały charakter informacyjny dla Organizatora i nie zostaną upublicznione.
3. Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie recenzji przez Organizatora na stronie www.kokieteria.pl, www.obsessive.pl oraz w portalu Facebook.com.
4. Testerami zostaną 2 osoby, które zdaniem Organizatora stworzą najciekawsze prace. Organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia ich liczby.
5. Tytuł Testera będzie obowiązywał przez kwartał i w tym czasie Testerzy otrzymywać będą losowo wybrane nowości z kolekcji. Każdorazowo Tester zobowiązany będzie do stworzenia recenzji produktu, który otrzyma i przesłania jej w terminie 7 dni. Produktu nie trzeba zwracać! W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Użytkownika, tytuł Testera zostanie mu odebrany.
6. Recenzje należy przesyłać do 6.01.2013 do godziny 24:00 na adres blog@kokieteria.pl.
7. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy, recenzje i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Noah

  Hmmm…to ja tu wypatruje co i gdzie z tym konkursem, a tu taka niespodziewanka…już po konkursie 🙁
  Kiedy następny? 🙁

 • Grzesiek

  Powiem więcej – już wiem w czym chciałbym zobaczyć żonę. Testować takie produkty to niczym zagwarantować sobie seks.

 • Marta

  Pisze się „który posiadasz” a nie „którego posiadasz”

 • Obsesyjna

  Pierwszy raz udało mi się całkiem przypadkowo trafić gdzie termin ‚konkursu’ jeszcze nie minął. ‚Konkursu’, który mnie interesuje. A więc… pozostaje tylko do dzieła! 🙂

 • Anita

  Mike, męski punkt widzenia zawsze mile widziany 😉 Zapraszamy do udziału!

 • Mike

  myślę, że spróbuję szczęścia – może za modelkę posłuży moja dziewczyna, a może jakaś koleżanka.. myślicie, że spodoba się męskie spojrzenie na bieliznę Obsessive ?? ;>

 • Natalia

  Anna, przekonaj nas do tego swoją recenzją! 🙂

 • Anna M.

  Czy oprócz recenzji, mam pisać , dlaczego powinnam zostać Testerką?

 • Tomasz Burza

  Kobiety i kobietki, dziewczyny i dziewczęta, a także WY-rasowi samce, oczarowani kobiecymi wdziękami skrytymi pod uwodzicielską bielizną! Piszcie, fotografujcie, kręćcie! To nie jest paszport Polsatu, to nie jest dla idiotów, to nie jest kolejny fałszywy koniec świata, ale realna szansa na zrobienie czegoś wyjątkowego! Do dzieła!

 • Ola

  Kurczę, kusi mnie ;D

  • Tomasz Burza

   Dawaj Ola, dawaj!

   • Ola

    Przekonałeś mnie! 😉

 • Nina Walocha Leszczyńska

  No proszę jak to szybko zleciało 🙂 Teraz czekamy na nowych testerów 🙂