Konkurs! Wygraj Kalendarz Obsessive!

Konkurs! Wygraj Kalendarz Obsessive!

Koniec Świata już za nami 😉 Cali i zdrowi, już w kolejnym roku czekamy na kolejną przepowiednię. Chcecie, aby 2013 rok był pełen pożądania i słodyczy? Z pewnością dostarczy Wam tego Kalendarz Obsessive! Weźcie udział w konkursie i wygrajcie 365 dni miłości!

Na naszym facebookowym profilu często piszecie, że chcielibyście otrzymać nasz kalendarz 🙂 Dajemy Wam na to kolejną szansę! Mamy do rozdania aż 12 kalendarzy!

Codziennie, aż do 18.01.2013r. na blogu publikowane będą zadania konkursowe (łącznie 4 zadania). Próbujcie swoich sił codziennie, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną!  Zadania publikowane będą o różnych godzinach wybranych przez Organizatora.

Zadanie 4, piątkowe (z dn. 18.01.2013r.)

 • Polub profil Obsessive na Facebooku.
 • Wejdź do naszego sklepu http://www.sklep.obsessive.pl.
 • Znajdź 5 modeli bielizny Obsessive połączonych z pasem do pończoch!
 • Prześlij linki do znalezionych produktów na adres blog@kokieteria.pl w tytule wpisując dzisiejszą datę (18.01.2013r.). Do maila dodaj także link do swojego profilu na Facebooku.
 • Pierwsze 3 osoby, które wyślą linki z modelami bielizny Obsessive połączonymi z pasem do pończoch otrzymają Kalendarz Obsessive!

  Na maile ze Zgłoszeniami odpowiedzi do Zadania 4 czekamy do 18.01.2013r. do godziny 23:59.

  Zwycięzców podamy 21.01.2013r. na blogu Obsessive www.kokieteria.pl.

   

  ———————————————————————

  – ZAKOŃCZONE ZADANIA –

  Zadanie 3, czwartkowe (z dn. 17.01.2013r.)
  (Uwaga! Zmienił się kontaktowy adres e-mail!)

 • Polub profil Obsessive na Facebooku.
 • Wejdź do naszego sklepu http://www.sklep.obsessive.pl.
 • Znajdź 5 modeli bielizny Obsessive , które Twoim zdaniem idealnie nadają się na Walentynki!
 • Prześlij linki do znalezionych produktów na adres blog@kokieteria.pl w tytule wpisując dzisiejszą datę (17.01.2013r.). Do maila dodaj także link do swojego profilu na Facebooku.
 • Pierwsze 3 osoby, które wyślą linki z bielizną Obsessive idealną na Walentynki otrzymają Kalendarz Obsessive!

  Na maile ze Zgłoszeniami odpowiedzi do Zadania 3 czekamy do 17.01.2013r. do godziny 23:59.

  Zwycięzców podamy 21.01.2013r. na blogu Obsessive www.kokieteria.pl.

   

  Zadanie 2, środowe (z dn. 16.01.2013r.)
  (Uwaga! Zmienił się kontaktowy adres e-mail!)

   

 • Polub profil Obsessive na Facebooku.
 • Wejdź do naszego sklepu http://www.sklep.obsessive.pl.
 • Znajdź 5 modeli bielizny Obsessive z gorsetem.
 • Prześlij linki do znalezionych produktów na adres blog@kokieteria.pl w tytule wpisując dzisiejszą datę (16.01.2013r.). Do maila dodaj także link do swojego profilu na Facebooku.
 • Pierwsze 3 osoby, które wyślą poprawne linki, pod którymi znajdują się modele bielizny Obsessive dostępne z gorsetem wygrają kalendarz Obsessive!

  Na maile ze Zgłoszeniami odpowiedzi do Zadania 2 czekamy do 16.01.2013r. do godziny 23:59.

  Zwycięzców podamy 21.01.2013r. na blogu Obsessive www.kokieteria.pl.”

   

  Zadanie 1, wtorkowe (z dn.15.01.2013r.)

 • Polub profil Obsessive na Facebooku.
 • Wejdź do naszego sklepu http://www.sklep.obsessive.pl.
 • Znajdź 10 modeli bielizny Obsessive w kolorze czerwonym.
 • Prześlij linki do znalezionych produktów na adres blog@kokieteria.pl w tytule wpisując dzisiejszą datę (15.01.2013r.). Do maila dodaj także link do swojego profilu na Facebooku.
 • Pierwsze 3 osoby, które wyślą poprawne linki, pod którymi znajdują się modele bielizny Obsessive dostępne w kolorze czerwonym wygrają kalendarz Obsessive!

  Na maile ze Zgłoszeniami odpowiedzi do Zadania 1 czekamy do 15.01.2013r. do godziny 23:59.

  Zwycięzców podamy 21.01.2013r. na blogu Obsessive www.kokieteria.pl.

  Powodzenia!

  ———————————————————————

  Regulamin Konkursu

  1. Konkurs przeprowadzony będzie w dniach od 15.01.2013r. do 18.01.2013r.
  2. Zgłoszenia konkursowe można wysyłać do końca danego dnia, w którym opublikowane zostanie dane zadanie konkursowe (tj. do godziny 23:59) na adres blog@kokieteria.pl w tytule podając datę wysłania Zgłoszenia, przy czym Zwycięzcą zostanie osoba, która najszybciej rozwiąże zadanie konkursowe w danym dniu trwania konkursu. W konkursie można brać dowolną ilość razy przy czym można wygrać tylko 1 raz.
  3. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób (tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
  4. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
  5. Konkurs polega na wyszukaniu w sklepie Obsessive http://www.sklep.obsessive.pl produktów Obsessive zgodnie z instrukcjami opublikowanymi we wpisie dodanym w dniu 15.01.2013r. na blogu Obsessive, dostępnym pod adresem: www.kokieteria.pl.
  6. W celu weryfikacji Użytkownika, należy polubić profil Obsessive na FB oraz w Zgłoszeniu podać link do swojego profilu na FB. Komentarze bez linku nie będą uznawane.
  7. W przypadku nie otrzymania Zgłoszenia z prawidłowymi odpowiedziami Organizator może zdecydować o nie przyznawaniu nagrody żadnej osobie w danym dniu.
  8. W przypadku wysłania Zgłoszenia przez kilku użytkowników w tym samym czasie za wygrany uznaje się ten, który został wyświetlony na poczcie Organizatora jako pierwszy (tj. znajduje się niżej w Skrzynce Wiadomości).
  9. Nagrodami w konkursie są Kalendarze Obsessive na 2013 rok. Każdego dnia trwania konkursu przyznane zostaną 3 nagrody.
  10. Zwycięzcy proszeni są o przesłanie maila na adres blog@kokieteria.pl wraz z podaniem adresu do wysyłki nagrody. Jeśli do 7 dni od daty opublikowania wyników na blogu www.kokieteria.pl Organizator nie otrzyma informacji zwrotnej z podaniem adresu do wysyłki nagrody oraz rozmiarem bielizny ma prawo wydać nagrodę innej osobie.
  11. Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę podczas trwania Konkursu. W przypadku zwycięstwa tej samej osoby więcej niż jeden raz nagroda przechodzi na kolejną osobę.
  12. Koszty przesyłki Nagrody pokrywa Organizator.
  13. Organizatorem konkursu jest marka Obsessive. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Zasad konkursu lub nieprzyznania nagrody.

   

  Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, konkursy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.