Nożyczki – one sprawią, że oszalejesz!

Nożyczki – one sprawią, że oszalejesz!

Styczeń to idealny czas na pozytywne rozpoczęcie Nowego Roku. Robimy noworoczne postanowienia, staramy się zmieniać coś w naszym życiu. Być lepszym partnerem / pracownikiem / przyjacielem … To wszystko sprawia, że tempo pierwszych dni w roku jest baaardzo duże. Dla zabieganych mam idealną propozycję 😉

Każdy marzył kiedyś o gorącej, spontanicznej miłości na stole, blacie, biurku. W pracy, w kuchni, w jadalni… Namiętnie, bez opamiętania. Bez zbędnych ceregieli, świec, romantycznego nastroju, muzyki. Szybko, w burzy niepohamowanych emocji 😉 Do dzieła więc! Pora dać pożywkę swoim erotycznym wyobrażeniom! Pomogą Wam w tym… nożyczki!

Na czym to polega?

Kobieta kładzie się na stole, blacie czy biurku – ważne, aby jej pośladki były mniej więcej na wysokości członka mężczyzny. Unosi nogi zapraszając go do siebie. Penis wchodzi bardzo głęboko. Mężczyzna rozpoczynając penetrację i wykonując ruszy frakcyjne krzyżuje nogi kobiety opierając je o swoje ramie lub też kładąc stopy po obu stronach głowy. Dla zwiększenia przyjemności kobieta może pieścić pośladki mężczyzny, napinać mięśnie Kegla lub też mocno przywierać do jego ciała odpychając się od blatu.

Największymi zaletami pozycji jest głęboka penetracja, która może doprowadzić kobietę do szaleństwa! Dodatkowo mocne podrażnianie punktu G. Zresztą – sam fakt, że pozycji nie wykonuje się na łóżku dodatkowo przyprawia o dreszcze ekscytacji 😉

Może tak niespodziewana wizyta w jego / jej pracy? 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, kamasutra i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Nina Walocha Leszczyńska

    P.s I potwierdzam że taka pozycja jest dużo bardziej „smaczniejsza” na stole czy blacie niż łóżku 😉

  • Nina Walocha Leszczyńska

    Chyba właśnie podsunęliście mi plan na weekend 🙂

  • kasia80

    Kusicie……………