Pozycje stymulujące punkt „G”

Pozycje stymulujące punkt „G”

Podobno gdzieś jest… Podobno jego stymulacja daje OGROMNĄ przyjemność. Niewiele kobiet odkryło jednak do tej pory swój punkt „G”. Czy nie byłoby fantastycznie pewnego pięknego dnia na niego trafić? 😉

Punkt „G” (punkt Gräfenberga) uważany jest za jedną z najwrażliwszych stref erogennych ciała kobiety. Nazwany na cześć niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga, który pierwszy raz opisał go w 1950 roku.

Podobno znajduje się na przedniej ścianie pochwy, ok 5 cm od wejścia.
Podobno ma on wielkość ok 1,5cm x 2cm.
Podobno systematyczna stymulacja tego punktu powoduje jego powiększenie.
Podobno…

Dużo tego „podobno”, chociaż opisy dotyczące tego, jak wielką przyjemność PODOBNO dostarcza orgazm wywołany stymulacją punktu „G” są tak fantastyczne, że chyba chcę wierzyć w jego istnienie 🙂

Szable w dłoń! 😉 Przedstawiam Wam pozycje, dzięki którym (mam nadzieję) uda się Nam (a co mi tam, sama będę próbować:)) czerpać przyjemność z tajemniczej literki ;)…

Sternik
Kobieta leży na plecach, prostuje nogi, unosi je do góry i opiera o barki partnera. Mężczyzna klęcząc przed nią wsuwa członek do pochwy rozpoczynając ruchy frykcyjne.
Tips: zewrzyj uda i ściśnij ścianki pochwy! Niech ON ma tam trochę mniej miejsca 😉

Nosorożec
Partnerka leży na plecach, rozchyla nogi i zakłada je za głowę. Mężczyzna klęka między jej nogami, pochyla się, wspiera na wyprostowanych rękach.
Tips: ważne, aby Wasze ciała były w stosunku do siebie pod kątem prostym!

Stymulacja Królowej
Partnerka klęczy przed łóżkiem ciało opierając na pościeli. Mężczyzna klęczy tuż za nią i wsuwa członek do jej pochwy.
Tips: mężczyzna może pieścić plecy i pośladki partnerki, może także lekko się na niej położyć wchodząc w nią tym samym głębiej.

Rozgwiazda
Kobieta leży na boku, zewnętrzną nogę prostuje i podnosi do góry, a następnie kładzie na barku partnera. Mężczyzna klęczy przed nią. Jej druga noga znajduje się tuż pod jego kroczem.
Tips: pozycja pozwala na pieszczenie całego ciała partnerki. Wykorzystajcie to! 😉

Cztery, staranie wyselekcjonowane przeze mnie pozycje – specjalnie dla Was – na weekend 🙂

Have fun!

P.S Kochane, jak jest z Waszymi punktami „G”? 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, kamasutra, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Mike

  „Partnerka leży na plecach, rozchyla nogi i zakłada je za głowę. Mężczyzna klęka między jej nogami,..”
  już to widzę.. nie, wróć – jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić 😛

  • Nina Walocha Leszczyńska

   Dla chcącego nic trudnego 😉

   • Mike

    to załóż Nino nogi za głowę, a ja uklęknę między nimi … no dobra, nawet twój mąż niech uklęknie – między twoimi nogami założonymi za twoją głowę … naprawdę nic w tym trudnego?

    • Nina Walocha Leszczyńska

     Wszystko zależy od kondycji 🙂 Jedni są bardziej rozciągnieci inni mniej, ale chyba w tej pozycji Mike nie masz co narzekać bo Twoim zadaniem jest jedynie uklęknąć 😉