Luka między nogami w modzie!

Luka między nogami w modzie!

ideałach piękna można się rozpisywać. Każdy z nas wie, że na przełomie lat drastycznie zmieniły się punkty kulminacyjne większości „Ochoóóów” i „Acchoooów” – z krągłości Marylin Monroe do bardzo szczupłej sylwetki Kate Moss. Chociaż jak najczęściej zauważam bardziej smukłe sylwetki mają więcej zwolenników wśród płci pięknej 😉 Pewnie dlatego to właśnie kobiety decydują się najczęściej na niecodzienne zabiegi, które sprawią, że będą wyglądały po prostu „FIT”. Na przykład na taką kriolipolizę ud.

Skąd się wzięła i o co dokładnie chodzi?

Kriolipoliza ud to redukcja tkanki tłuszczowej z wewnętrznego obszaru ud. Jest metodą nieinwazyjną, wykorzystującą ultradźwięki w celi rozbicia tkanki tłuszczowej i wydalenia jej z organizmu np. poprzez pot. W USA metoda ta budzi powszechne uznanie szczególnie wśród młodych dziewczyn, które ochoczo dotrzymują kroku aniołkowi VS Pink, który ostatnio nie schodzi z okładek tabloidów. Idą oczywiście śladami Cary Delevingne!

Jak zauważyło wiele młodych dziewczyn – modelka ma między nogami lukę, którą one także zapragnęły mieć 😉

Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze pamiętam jak babcia mówiła mi, że nogi kobiety – uda, kolana – powinny się ze sobą stykać, a efektem wszelkiego odchylenia od tej normy było rzucane w moim kierunku hasło: „Masz krzywe nogi!”. Achhh, piękne czasy
🙂

Czy to naprawdę jest takie fantastyczne? Nie wiem, jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi – jest, nie ma – nie robi mi to różnicy. Sami zobaczcie. Zdjęcia pochodzą z fan page’a fanów luki między nogami 😉 -> https://www.facebook.com/pages/The-elusive-gap-fan-club/148051235240803.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • kasia80

    Garry, jakie?

  • Garry

    Nie każdego kręcą wychudzone nogi. Są ważniejsze kształty u kobiet 🙂

  • Dobry

    No mi osobiście luka a właściwie szparka między nogami bardzo się podoba 😀