Seks i czekolada

Seks i czekolada

12 kwietnia – Dzień Czekolady! Dziś kalorie nie pracują, a cały tłuszcz idzie tam, gdzie byśmy chcieli 😉 (drogie Panie – jak to się mówi – „pójdzie w cycki”!) – jeśli jednak nie chcecie ryzykować, a bardzo potrzebujecie dużej dawki endorfin dla poprawienia nastroju, mam dla Was dobrą wiadomość. Doskonałym zamiennikiem może okazać się seks!

Badań na temat zbawiennego wpływu kakaowca jak i innych magicznych substancji zawartych w ulubionej przekąsce mieszkańców globu jest wiele. Naukowcy sprzeczają się – jedni mówią, że czekolada poprawia nastrój, drudzy, że jednak nie. Niektóre teorie głoszą nawet, że czekolada rozwija mózg. Ważne jednak, że chodzi tu w szczególności o gorzką czekoladę, która posiada przynajmniej 90% kakao.

Ja tam jednak mam jeszcze inną teorię ;)…

czekolada

Co o tym myślą inne kobiety? Takie na przykład Brytyjki wolą czekoladę od seksu – tak zadeklarowało 53% z nich, 73% ankietowanych Amerykanek przyznaje, że wolałyby przez 5 lat uprawiać co tydzień seks, niż z podobną częstotliwością jeść czekoladę.

Wracając jednak do tematu seksu i czekolady. Czyż nie brzmi cudownie połączenie tych dwóch słów? Czekolada, seks, namiętność, słodycz, rozgrzane ciała, szybki oddech… Dla mnie jest to świetna inspiracja na wieczór we dwoje!

Jak możemy wpleść czekoladę do wspólnie spędzanego czasu? A na wiele sposobów!
-> czekoladowe funduewspólne delektowanie się truskawkami zamoczonymi w czekoladzie… BAJKA! (wzięło mnie na romantyzm;)),
-> czekoladowy masaż – olejki, balsamy czekoladowe szybko wprawią Was w erotyczny nastrój i mogą być świetnym elementem gry wstępnej,
-> czekoladowe świece 3w1 -> świecą, są jadalne, a dodatkowo ich „wosk” stanowi idealny środek do erotycznego masażu,
-> czekoladowy smak! 😉 – czekoladowe lubrykanty dodadzą jeszcze więcej słodyczy w czasie seksu oralnego.
-> czekoladowa kąpiel – na rynku są już specjalne substancje, które wrzucone do wody zamieniają swoją konsystencję w czekoladowy żel-budyń. Po erotycznej kąpieli wystarczy dorzucić do nich sól, a gęsta substancja zamieni się w płynną.

I jeszcze taka ciekawostka – czy wiecie, że pewna firma w USA pracuje nad Viagrą w czekoladzie? Przysmak dla dorosłych panów będzie można zakupić w postaci słodkich tabliczek, batoników oraz kakao.

Na sam koniec moja inspiracja na weekend (jedna z moich rzeczy z „bucket list” -> „do zrobienia”)

bucketlist

Słodkiego weekendu! ♥

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Garry

  Czekolada obowiązkowo w towarzystwie truskaweczek i wina 🙂

 • Kuba

  hmmm czekoladowa kąpiel brzmi intrygująco, ale zastanawiam się czy lepsza czarna czy biała czekolada 😉

 • Nina

  Ja już pochłonęłam pierwszą porcję czekolady, a to dopiero początek celebrowania 😉

  • AnitaObsessive

   Ile jeszcze przed Tobą? 🙂 Ja zajadam się dziś Kasztankami 😉

   • Nina

    Oj tego to najstarsi górale nie wiedzą 😀 Po za tym nie wiadomo czy mąż nie przywiezie słodkiej dostawy 🙂