Kamasutra dla gibkich ;)

Kamasutra dla gibkich ;)

Może być dla leniwych – szczególnie na niedzielny poranek, albo tych bardziej aktywnych i „gibkich” 😉 Dziś specjalnie dla Was – pozycje dla zaawansowanych! Ciekawe komu się uda dotrwać do końca…

Pewnie teraz odezwie się w Was ten wewnętrzny głos „cooo? Ja nie dam rady? Pf!” – dobra dobra mądrale, spróbujcie sami 🙂 Przed „ćwiczeniami” proponuję jednak lekki stretching… Tak, w razie czego.

Pierwsze zaczynamy od… stania – w kleszczach. Przyda się ściana, no chyba, że wolicie trochę ciężej, w powietrzu. Niższym paniom polecam jakiś stopień, schody czy też twardszą poduszkę. Przyda się, aby nie mieć problemu z… wejściem.

18a

Z tej pozycji prosto przejdziemy do innej, trochę bardziej aktywnej. Nie wiem jak Wam, ale mi przypomina wahadło. Dzięki niej zdecydowanie poczujemy dreszczyk ekscytacji. Niektórzy nawet adrenalinkę związaną ze strachem przed upadkiem 😉 Panowie, musicie się mocno spiąć!

41m

Jeśli ta pozycja Wam się znudzi polecam lekki odpoczynek przy złamanej świecy. Pan może sobie odpocząć delektując się głęboką penetracją, pani zaś musi trochę się wysilić.

42m_20100702

Po tych pozycjach nie będziecie już tylko zmęczeni, ale i mocno pobudzeni – pora więc na coś TROCHĘ bardziej tradycyjnego. Wskakujcie do łóżka! Pora na kraba! Nie wiem kto w trakcie tej pozycji najbardziej się namęczy – Ona czy On 😉 Chyba oboje będą musieli bardzo dokładnie się zgrać. Ważna w tej pozycji jest precyzja plus mocne mięśnie brzucha i nóg.

30m

Jeśli mężczyzna już trochę się zmęczy w łatwy sposób może przejść do kraba-leniucha 😉 Kobieta musi jeszcze mocniej się wygiąć, ale za to zapewni partnerowi troszkę odpoczynku. Panowie! Pomagajcie partnerkom rozchylając im nogi rękami!

27

Nie wiem czy już dużo wytrzymacie… Atmosfera w sypialni będzie baaardzo gorąca, ale mam nadzieję, że dotrwacie. Tym razem pora na odpoczynek dla pań. Relaksacyjny seks w ciekawej pozycji i bardzo mocne pchnięcia partnera mogą doprowadzić do głoooośnego finału!

19

Jeżeli po numerze 6 nie udało Wam się osiągnąć orgazmu po numerze 7 z pewnością zakończycie zabawę. Kolejna pozycja podrażnia punkt G i łechtaczkę, dzięki czemu może w szybkim tempie doprowadzić do orgazmu. On siedzi po turecku, ona na nim nogami oplatając jego szyję.

32m

Ciekawe do którego numeru uda Wam się dotrwać? 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii kamasutra i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.