Dzień w Obsessive

Dzień w Obsessive

Każdy dzień jest pełen niespodzianek i inspiracji. Tak jak już kiedyś zapewnialiśmy po naszej firmie nie gonią różowe króliczki i panie ubrane w kostium Maid :). Mimo to zawsze jest bardzo ciekawie.
Kiedyś Viola pisała Wam o tym, że mimo iż nasza marka związana jest z erotyką, codzienny dzień pracy u nas wygląda całkiem normalnie :). Jeśli nie widzieliście jeszcze tego artykułu serdecznie zapraszam -> Erotyczni pracownicy <-.

Ja chciałam tym razem przedstawić Wam trochę więcej faktów z życia naszej firmy. Takich, o których każdy „rasowy” fan Obsessive powinien wiedzieć, bo przecież oprócz tego, że lubimy napić się wspólnie dobrej kawy (oczywiście w naszym ukochanym kubku) czy głupio pożartować (nie ukrywam, że z racji pracy mamy dosyć pikantne żarty ;)) jest kilka rzeczy, o których powinniście wiedzieć.

Zacznijmy od początku – od Działu Handlowego…

-> to tam nasza dzielna załoga odbiera setki telefonów, odpisuje na setki maili – zawsze z uśmiechem – robiąc wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni. To tam nawiązują się także relacje z naszymi kontrahentami z całego świata! Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów czy swoich zamówień możecie pisać lub dzwonić. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej siedziby! Na miejscu możecie rozsiąść się na wygodnej sofie i w spokoju przeglądnąć najnowszy katalog produktów. Nasza dzielna koleżanka Ula chętnie doradzi, odpowie na wszystkie pytania i pokaże każdy produkt. Jeśli boicie się zakupów internetowych lub akurat jesteście w pobliżu, wstąpcie do nas i zróbcie zakupy na miejscu.

DSC_6418

-> Kto dba o to, aby właściwy, pełnowartościowy produkt trafił do klientów? Oczywiście dział produkcji oraz magazyn! To tam w ponad 30 osobowym składzie codziennie pakowana jest bielizna Obsessive, która później wędruje do liczącego 2000m2 magazynu. Przed spakowaniem sprawdzamy jakość każdego produktu (każda koszulka, każde szorciki przechodzą przez kilkustopniowy etap kontroli jakości!), aby uniknąć oddania do sprzedaży towaru z jakimikolwiek wadami. Na straży porządku stoi także nasza koleżanka Ala :), która rozpatruje każdą ewentualną reklamację i robi wszystko, aby uszczęśliwić naszych klientów. W magazynie królują mężczyźni, którzy dzielnie przenoszą ciężkie paczki pełne rozkosznej bielizny.

DSC_6383

-> O to, aby każda koszulka budziła Wasz zachwyt dba nasz sztab projektantek, które przez cały rok pracują nad kolejnymi kolekcjami. To w ich zawsze wesołym i pełnym muzyki biurze powstają kolejne perełki! Na koniec pracy nad nową kolekcją przedstawiają jej efekty pozostałym pracownikom, którzy wspólnie dyskutują na temat każdego z przedstawionych modeli. Dzielimy się sugestiami, propozycjami zmian, świetnie się przy tym bawiąc :).

DSC_8374

-> W dziale marketingu ochoczo pracujemy nad tym, aby nie tylko przekazać Wam informacje o nowych modelach, ale i poszerzać grono obsessyjnych fanów naszej marki! Powstają tu katalogi, materiały promocyjne (które kuszą Was w sklepach stacjonarnych) i kampanie, dzięki którym coraz więcej osób dowiaduje się o Obsessive. Obsessyjnie Zakochani, Obsessyjne Wakacje, Obsessyjna Para, Puść Plotkę czy Wysyłasz z Facebooka Listonosz Zapuka to nasza sprawka :). Do nas również zawsze możecie napisać – podzielić się sugestiami, pomysłami czy wysłać recenzję naszego produktu. To przecież dla Was tworzymy Obsessive!

Pracy jest co nie miara, a to, co opisałam powyżej to tylko kropla w morzu naszego zaangażowania.

Kiedyś ktoś mądry powiedział „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia dłużej”. Coś chyba w tym jest :).

Specjalnie dla Was jeszcze mała galeria z dnia codziennego. Bardziej na luzie :). 

 IMG_20130621_110433 IMG_20130726_121643 IMG_20130814_104012 IMG_20130821_163050 IMG_20130917_220527 IMG_20131002_100759  IMG_20131030_144253 IMG_20140306_145609 IMG_20140307_100025 IMG_20140311_081148

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Luka

    Dawno się tak nie uśmiałam jak podczas czytania tego artykułu 🙂

  • Alex

    to teraz powiedzcie, jak można aplikować 😉