Backstage sesji 2014/2015

Backstage sesji 2014/2015

Pracujemy w pocie czoła, aby stworzyć dla Was kolekcję, która spełni Wasze najskrytsze fantazje.. Wydawać by się mogło, że po gorącym okresie świąteczno-walentynkowym w Obsessive nie ma już tak wiele pracy. Nic bardziej mylnego!

Nasz dział projektowy już w tamtym roku rozpoczął prace nad kolekcją 2014/2015! Intensywnie dyskutowaliśmy nad każdym modelem, zastanawialiśmy się jak dopracować każdy szczegół. Teraz przyszedł czas na część drugą. Za nami już kilka sesji zdjęciowych, ale… to nie koniec! Dodatkowe zdjęcia jeszcze przed nami, a później przyjdzie pora na ciężką pracę nad katalogiem.

Nasi dzielni graficy już zacierają ręce. Trzeba przecież stworzyć idealną „księgę Obsessive” z ponad 200 stronami uroczych modeli. Nie ukrywamy, że już nie możemy doczekać się efektu końcowego! Aby umilić Wam trochę oczekiwanie wrzucamy kilka zdjęć, które co prawda nie zdradzają za wiele (nie odkrywamy jeszcze naszych słodkich tajemnic!), ale przybliżą Was jeszcze mocniej do procesu tworzenia Waszej ulubionej marki :). Pierwsza odsłona już w drugiej połowie tego roku!

Będzie trochę nowego podejścia, kolorów… Kilka połączeń zapewne Was zaskoczy, ale my jak zwykle chcemy otworzyć Was na nowe doznania :).

sesja_fb_4 sesja_fb_8 zdj1 zdj4 zdj2 sesja_fb_2 sesja_fb_3

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii fashion i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.