#KONKURS! Walczymy z wymówkami!

#KONKURS! Walczymy z wymówkami!

„Boli mnie głowa”, „chce mi się spać”, „nie mam ochoty”, „sąsiedzi usłyszą!”… Wymówki słyszymy z ust kobiet jak i mężczyzn! Pora odrzucić wszystkie tłumaczenia i dać się ponieść wspaniałym chwilom we dwoje! 😉 Raz się żyje, czas – start!

W sieci krąży ciekawy arkusz, który wrzuciła pewna kobieta – autorka wymówek :). Mąż zapisywał wszystkie jej tłumaczenia na przełomie miesiąca, a następnie – mając twarde dowody – przedstawił je „winowajczyni”. Pewnie oboje mieli z tego duży ubaw, ale faktem jest, że często szukamy sobie wymówek i odrzucamy wspaniałe chwile, bliskość, emocje.

Wymówki

Koniec z tym! Mamy dla Was zadanie. Jesteśmy przekonani, że bardzo kreatywnie sobie z nim poradzicie ;).

Do rozdania mamy 10 zestawów Sexy Memory Game.

Co należy zrobić?
1. Obserwujcie nasz fan page oraz bloga – to właśnie tam będą pojawiać się różne WYMÓWKI (w formie graficznej).
2. Będziemy dodawać je w różnych odstępach czasu, na odpowiedzi będziecie mieli kilka godzin (do publikacji kolejnego zadania. Na jedne będziecie mieć więc mniej czasu, na drugie więcej). Raz zadanie pojawi się na blogu, raz na fan page’u… Musicie być czujni!
3. Do każdej wrzuconej przez nas WYMÓWKI musicie wymyślić ARGUMENT, którym zachęcilibyście drugą osobę do wspólnych, pikantnych chwil :).
4. Jak zwykle dobry humor i kreatywność mile widziane (oczywiście w granicach dobrego smaku).
5. Ostatnie zadanie opublikujemy w piątek. Wyniki podamy w ten sam dzień, po zakończeniu konkursu (25.07.2014).
6. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę, ale zachęcamy do brania udziału w każdym zadaniu, ponieważ zwycięzcy będą wytypowani dopiero na końcu.

Obserwujcie nasz fan page i blog :). Jeszcze dziś pierwsze zadanie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.