Mamading – seks oralny za drinka!

Mamading – seks oralny za drinka!

Na wakacjach robi się mnóstwo szalonych rzeczy, zdarzają się nieokiełznane zabawy, rozrywkowe noce z przypadkowymi osobami i gigantyczny kac, ale jak daleko można dać się ponieść wakacyjnym przygodom? Mamading – pod tą tajemniczą nazwą kryje się wzbudzająca ostatnio wiele kontrowersji, popularna wśród młodych Brytyjczyków, nietypowa urlopowa rozrywka!

Mamading to określenie, które przyjęło się w popularnym kurorcie Magaluf na Majorce. Nazywa się tak rywalizację klubowiczów, którzy dla zdobycia darmowego alkoholu podejmują się realizacji bardzo odważnych zadań!

Zabawa „mamading” był to zazwyczaj typowy konkurs na miss mokrego podkoszulka, ewentualnie striptiz w klubie lub jazda na golasa na mechanicznym byku. Jednak kilka dni temu pewna blond Brytyjka przełamała konwenanse, a hitem sieci stał się film prezentujący mamading w jej wykonaniu. Film, na którym widać jak młodziutka Brytyjka walczy o butelkę wina musującego Cava, zdobył ogromną popularność jednocześnie bulwersując rzeszę Brytyjczyków! Wartość nagrody bagatela 3 euro – tyle warte było wino, które wygrała dziewczyna. Zadanie, którego się podjęła to… seks oralny z jak największą ilością klubowiczów w jak najkrótszym czasie.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

To mi przypomina raczej próby bicia rekordów, podejmowane przez gwiazdy porno niż szalone wakacyjne rozrywki, ale może pruderyjna jestem ;)! Ufff gorąco mi się zrobiło, jadę wypocząć na Majorkę :).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Mariola

    Jak można tak publicznie się poniżać – masakra!

  • Nina

    Nawet nie wiem jak to skomentować… to jest na prawdę żenujące.