Dzień Chłopaka już 30 września! Pamiętacie? ;-)

Dzień Chłopaka już 30 września! Pamiętacie? ;-)

Okropnie marudzą, że nie mają swojego święta, a przecież MAJĄ! 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Tym, którzy nie pamiętają z przyjemnością przypominamy ;).
Częściej mówi się o Dniu Kobiet, ale Faceci również mają swój dzień w roku. Dzięki komu? Mieszkańcom wysp Trynidad i Tobago (Ameryka Środkowa), którzy jako pierwszy w 1999 rozganizowali Dzień Chłopaka. Dziękujemy! 😉

Można się trochę zgubić, ponieważ różne źródła podają sprzeczne ze sobą informacje dotyczące tego, kiedy właściwie Dzień Chłopaka jest obchodzony. Co więcej, można również napotkać informacje o Dniu Mężczyzny, który obchodzony jest w Polsce 10 marca.

Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny – właściwie niczym się nie różnią, a sprzeczna data wzięła się zapewne z tego, że święto jest jeszcze bardzo młode. Faktem jest jednak, że Dzień Chłopaka (30 września) obchodzony jest częściej w szkołach (wiecie, „chłopacy” kupują 8 marca dziewczynkom różyczki, dziewczyny chłopakom czekoladki, resoraki etc. ;)).

Czas jednak to zmienić! Przypominamy o Dniu Chłopaka i zachęcamy Was do wrzucana informacji o tym na Facebooku – z hashtagiem #ŚwiętoFacetów.

Zapraszamy również – ma się rozumieć – na zakupy ;). Jeśli złożycie zamówienie do piątku kurier z pewnością zdąży jeszcze na czas! (jeśłi wpiszecie w komentarzu do zamówienia DZIEŃ CHŁOPAKA – otrzymacie Grę Memory gratis! Super dodatek do prezentu – pikantnego wieczoru we dwoje). Bielizna Obsessive jest przecież idealna na tego typu okazje. Wiecie, oboje zyskacie ;). Takie win-win.

dzienchlopa

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.