Kolejny rok za nami. Jak było? Wiecie sami!

Kolejny rok za nami. Jak było? Wiecie sami!

Koniec i bomba – kto nie był z nami – ten trąba ☺

Za nami rok 2014 – minął nam szybko i… przyjemnie! Było kolorowo, koronkowo, kwiatowo, futerkowo – oj, jak cudownie było wiemy wszyscy.

Było również gorąco i emocjonująco – tym bardziej cieszy nas fakt, że w budowaniu tej niezwykłej atmosfery pomagała Wam nasza obsessyjnie zniewalająca bielizna.  Skąd mamy takie informacje? Skrupulatnie notujemy, które z naszych modeli cieszą się pośród Was największa popularnością i doskonale wiemy, co Was bawi i co uwielbiacie.

Które modele w tym roku sprawiły Wam najwięcej frajdy, na jakie kolory najchętniej stawialiście?
W powalającej czerni najczęściej rozpieszczaliśmy Was naszymi Bodystocking: F204 i N108 – to Wasze ulubione. W Waszych sypialniach czerń gościła także pod postacią kolekcji Emperita i modeli takich jak Lago teddy.

Smakowitą i kuszącą atmosferę pomagały Wam zbudować także nasze zniewalające kolory – te delikatne i te z pazurem… Dlatego tak często sięgaliście po słodkie Blush teddy czy Barbiella i nieco ostrzejsze: ognistoczerwoną  Brilliant Jennifer czy drapieżny komplet Chita!

Wiemy też, że lubicie zabawę – kostiumy Bunny, Maid czy Stewardess czekają w Waszych szafach na swoje wielkie chwile (pełne uniesień i pozytywnych emocji!).  Uwielbiamy Was właśnie za poczucie humoru i niekończącą się chęć szaleństwa.

Nie macie pojęcia jak bardzo cieszymy się widząc, że nasze pomysły przypadają Wam do gustu i sprawiają taką frajdę.

Dziękujemy, za Wasze zaangażowanie, za wszystkie komentarze i udostępnione posty. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć, na Waszą wyobraźnię i super oryginalne pomysły ♥. To dzięki Waszemu wsparciu bielizna marki Obsessive rozgrzewa Pary na całym świecie.

Jakie macie cele na 2015 rok? Jesteśmy ciekawi… Nasz jest jeden, ALE ZA TO JAKI:

Będziemy rozpieszczać Was jeszcze większą ilością modeli, wzorów i kolorów! Obiecujemy – a wiecie, że obietnic dotrzymujemy ☺

 Buziaki ♥

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.