KONKURS – Poradnik Prezentowy dla Facetów ☃

KONKURS – Poradnik Prezentowy dla Facetów ☃

Jeszcze tylko parę tygodni i… święta! Czekacie? Ja tam już nie mogę się doczekać. Światełka, radosna muzyka, fantastyczna atmosfera i ukochana osoba. Żyć nie umierać. Przed nami jednak zakup prezentów. Świetnym, świątecznym prezentem dla Kobiety (albo i dla Dwojga) jest bielizna Obsessive. Panowie jednak głowią się już pewnie jaki komplet wybrać…  Tak sobie pomyślałam – może im pomożemy?

Mam nadzieję, że ochoczo weźmiecie się do pracy. Czasu mamy mało tak więc na Wasze zgłoszenia będę czekać tylko do 8 grudnia. Przejdźmy jednak do konkretów!

♥ Stwórzcie ciekawy, kreatywny poradnik prezentowy, który pomoże dobrać Facetom prezent dla Partnerki.
♥ Poradnik musi odnosić się do wybranej przez Was kategorii kobiet: ROMANTYCZNA, PIKANTNA lub SZALONA (wybieracie więc sobie np. stworzenie poradnika prezentowego dla kobiety Romantycznej i piszecie, jakie prezenty nadadzą się dla takiej Pani:))
Forma dowolna – możecie użyć wyobraźni – kreatywność mile widziana! Mogą to być zdjęcia, film, ciekawy tekst. Będziemy zwracać uwagę także na formę i praktyczne porady!
♥ W poradniku muszą znaleźć się minimum 3 komplety dostępne w naszym sklepie -> www.sklep.obsessive.pl
♥ Poradnik prześlijcie na adres blog@kokieteria.pl z dopiskiem KONKURS PREZENTOWY
♥ Wybierzemy min. 3 najlepsze poradniki (najchętniej po 1 z każdej kategorii, ale jeśli więcej fajnych będzie np. z kategorii SZALONA nie zawahamy się ich nagrodzić), których autorzy otrzymają obsessyjne paczki prezentów! Najlepsze poradniki zostaną opublikowane na blogu.

W każdej paczce znajdzie się:
– kalendarz Obsessive 2015
– kubek Obsessive
– katalog 2015
– obsessyjny masażer
– gorset Pokeria (S/M lub L/XL)

Czekamy ♥♥♥

Ten wpis został opublikowany w kategorii konkursy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.