Palcem po mapie męskiego ciała

Palcem po mapie męskiego ciała

Ile razy słyszałaś nie dotykaj, nie ruszaj… Przyzwyczaiłaś się do tego? To źle. Zmień podejście! Dotykaj, ruszaj, muskaj. Dotyk kryje w sobie wiele nieznanych możliwości. Zdradzę Wam sekret większy niż odpowiedź na pytanie: co było pierwsze jajko czy kura! Dotyk służy przyjemności! Nie zapomnicie o tym.

Kobiety lubią być dotykane – to fakt znany od dawna. Długie pieszczony, przytulanie, itd. Ale czy tak samo jest w drugim kierunku? Czy mężczyźni lubią dotyk? I czy panie wiedzą, gdzie panowie mają czułe miejsca?

Magiczne miejsca

Odpowiedź wydaje się być dziecinnie prosta. Ponoć najbardziej czułym miejscem każdego mężczyzny jest ego. Ale dziś nie o tym! Drogie panie czas sięgnąć po lekturę i zacząć pieścić swoich mężczyzn od stóp do głów. Drodzy mężczyźni może jeszcze nie wiecie ile możliwości tkwi w kobiecych, nie tylko, dłoniach.

Główkowanie

Wiele kobiet mówi o swoich mężczyznach, że łaszą się jak koty. Czy to prawda? Sprawdź czy Twój kocurek lubi być głaskany. Masowanie głowy, drapanie za uchem, przeczesywanie włosów (o czesaniu zapomnij – to nie Ken!) – nie oprze się temu żaden mężczyzna. Gdy podniecenie sięgnie zenitu warto zrobić jeszcze jedno: lekko pociągnąć za włosy. Ponoć uwalniają się wtedy hormony szczęścia:  Twojego (bo w końcu będziesz mogła się odpłacić za skarpetki na podłodze) i jego, bo to przyjemne.

Za uszkiem

By wzbudzić emocje nie trzeba używać rąk. Równie pomocne okażą się usta. Można w końcu ssać i lizać ucho! Nawet Mike Tyson wie, że faceci lubią być delikatnie gryzieni po uchu (podkreślam– delikatnie). Zawsze też możesz szeptać, pojękiwać lub seksownie oddychać. Acha, pamiętaj tylko o jednym: nie jęcz o wyniesieniu śmieci.

Na twarz

Nie padaj na twarz przed swoim mężczyzną. Weź lód, piórko albo po prostu użyj paluszków. Ułóż jego głowę na poduszce i delikatnie zacznij masować, muskać i pieścić jego twarz. Zaczynając od skroni, poprzez kości policzkowe. Rób to tak długo jak tylko będziecie chcieli. Pamiętaj tylko o jednym, gdy twój facet będzie mieć przymknięte oczy i usłyszysz jednostajny dźwięk jego oddechu wiedz, że przesadziłaś – on śpi. I w tym miejscu zastosuj lód…

Dookoła karku

Ten obszar cieszy się największym powodzeniem u pań. Z nieznanego powodu budzi niepokój u płci męskiej. Nie zmienia to jednak faktu, że szyja i kark są silnymi strefami erogennymi. Pomiędzy żuchwą, a jabłkiem Adama znajduje się punkt stabilności każdego mężczyzny – zacznij go delikatnie masować, a  padnie na kolana błagając o więcej.

Palce lizać

Czy wiesz, że dłonie mężczyzny są bardzo czułym elementem jego ciała? Zabierz do łóżka słoik Nutelli i nie używaj łyżeczki. Zamiast tego użyj jego palców, intensywnie zlizując z nich czekoladę. Drogie panie. Jak raz się spodoba będziecie miały idealny pretekst do regularnego wysyłania swojego mężczyzny na pedicure. I bezkarnego podjadania w nocy łakoci. 😉

Męska końcówka

Ciężki dzień mocno dał Ci we znaki? Nie przejmuj się. Masz u swojego boku mężczyznę. Jego silne ramiona zawsze osłonią cię przed całym światem. A gdy to nie pomaga jest jeszcze jeden sposób. Pupa, której możesz użyć jako… piłeczki antystresowej. Nasze babki stosowały do tego ciasto drożdżowe, ale od kiedy pieczenie stało się passe, pupa może spokojnie zastąpić drożdżówki.

Co robimy? Ugniatamy, wałkujemy, pocieramy. W „Kuchni Polskiej” doradza się także lekkie ubijanie – ponoć dzięki temu lepiej rośnie.

 

 

Przed użyciu zapoznaj się z Twoim mężczyzną bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż każdy facet jest inny i niewłaściwie stosowane pieszczoty zagrażają Jego życiu lub zdrowiu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.