Raz, dwa, trzy – super nagrody wygrasz Ty!

Raz, dwa, trzy – super nagrody wygrasz Ty!

Walentynki to w Obsessive największe święto – dlatego i nagrody z walentynkowym konkursie nie mogą być przypadkowe☺ Co możecie wygrać? Hmm… A jak myślicie, jakie nagrody przygotowało dla Was Obsessive? Podpowiemy: Odjechane! 

25 Parom zafundujemy gorące noce i poranki. W zamian za Wasze super-kreatywne wyznania miłości prześlemy do Was komplety Obsessive! Fajnie, prawda?

Kolejnym 25 szczęśliwcom zaproponujemy randkę w kinie! Właśnie tyle podwójnych zaproszeń do Cinema City dla Was mamy!  A co później? Hmmm… to zależeć będzie już tylko od Was!

I malutki szczególik – ogłaszamy nasz konkurs jako obowiązkowy dla wszystkich tych, którzy marzą o romantycznych podróżach!

Weekend w Paryżu? Szalony wypad do Londynu połączony ze zwiedzaniem oraz zakupami? Może „Morza szum, ptaków śpiew…”, All Inclusive, pełen wypas i drinki z palemkami? Postaraliśmy się, aby zwycięzcy konkursu mogli wybrać to, na co będą mieli ochotę, bo… główną nagrodą jest voucher Itaka o wartości 4000zł, który zrealizować możecie podczas nadchodzącego sezoniu. A teraz – szybka instrukcja, co zrobić, żeby wygrać! 

Jeśli masz…

  1. Osobę, której chcesz wyznać miłość (mama, babcia i siostra czy brat odpadają – po prostu nie tym razem ☺)?
  2. Głowę pełną pomysłów na wyznanie miłości?
  3. Konto na Instagramie?
  4. Telefon, tablet, aparat – cokolwiek, co pomoże Ci zrobić fotkę swojego wyznania. Wszystko po to, żeby móc przesłać je później na Instagram.

Do dzieła!

  1. Przede wszystkim wyznaj miłość – w sposób, jaki jest Ci bliski: na papierze, na śniegu, na niebie, na ścianie, na podłodze, na biurku, na stole, na kuchennym blacie… (upss, zapędziliśmy się).
  2. Obserwuj nas na Instagramie  @obsessivelingerie – czysta formalność, która zbliży Cię do nagrody!
  3. Wrzuć swoje zdjęcie na Instagrama – koniecznie z hasztagami: #wyznajmilosc oraz #bieliznaobsessive
  4. Masz czas do 15 lutego 2015!

Obiecujemy, że przejrzymy wszystkie zdjęcia i… będziemy Wam bardzo długo i bardzo mocno zazdrościć! ♥ Postarajcie się, żeby te Walentynki były wyjątkowe – trzymamy kciuki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii konkursy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.