Charakter wyrażony w kolorach… majteczek!

Charakter wyrażony w kolorach… majteczek!

Czy spotkałaś się kiedyś z określeniem charakteru na podstawie ulubionego koloru czy Twojej torebki? Ja wiele razy! I jak? Sprawdziło się? U mnie różnie bywało, bo w końcu, jak określić siebie na podstawie rasy psa, którego się nie ma? Dlatego więc poszłam dalej, a raczej bliżej, i postanowiłam pokusić się o określenie Was na podstawie tego, jakiego koloru bieliznę wybieracie, a dokładniej na podstawie koloru Waszych majtek, majteczek, majtuniek!

Czerwona Sonja

Lubisz wszystkie odcienie czerwieni? I nieważne czy to owoc, samochód czy bielizna, jeżeli nie jest czerwony nie bierzesz? To znak, że jesteś zmysłową lwiczką! Strzeżcie się panowie! Ta kobieta ma temperament, to wojownicza księżniczka! Zawsze będzie wiedziała, co chce, jak chce i gdzie chce. Pamiętajcie, nie znacie dnia, ani godziny. Bądźcie gotowi.

Droga czerwona Sonjo: jeżeli czujesz, że wszystko, co jest w Twojej szufladzie trąci myszką, zerknij na majteczki: Lovia, Truelove, Secred.

Tylko czarna pantera wie, jak ukąsić by było miło

Lubisz taniec? Lubisz tańczyć tak jak Ci zagrają? To nie jest Twoja kategoria!  Tu nie ma potulnych kociaków, które mruczą, gdy poskrobiesz je za uszkiem. Spodziewaj się raczej czarnej pantery, która będzie przebierać nóżkami tylko w rytm swoich kroków. Zdecydowana, odważna, potrafi kąsać do przyjemności w zadziornych czarnych majteczkach. Drodzy panowie, może jeszcze o tym nie wiecie, ale chcecie być ofiarą takiego „kociaka”.

Kochane Panie poszerzcie swoją garderobę o model Obsessive: Blackbella, Intensa, Brilliant. A może już je macie?

Pani białych mgieł

Delikatna i zwiewna niczym poranna rosa. Ulotna i czarująca – to cała Ty! Oj tak, ale tylko na początku. Tak naprawdę wodzisz na pokuszenie. Z jednej strony delikatna kokietka, z drugiej strony kobieta demon. Jesteś typowym przykładem leśnej nimfy. Wabisz i kusisz zbłąkanych wędrowców delikatną, białą mgiełką, by na końcu sprowadzić ich na manowce i doprowadzić do… jęków przyjemności! Twój wędrowiec już znalazł przystań przyjemności.

Na jego pokuszenie najlepsze będą te majteczki: Bloom, Corella, Gusta!

Dziewczynka z różowymi pejczykami

Za aparycją słodkiej blondyneczki, w różowych majteczkach, chowasz pejczyk ostrej dominy? To cała Ty: dziewczynka z pejczykami. Na co dzień niczym Superwoman za zbroją delikatnych pastelowych róży chowasz swoją moc, ale gdy zapada noc, zabierasz swoją tajemną broń i wyruszasz na poszukiwanie przygód. Swojego niegrzecznego chłopczyka karzesz seksownymi klapsami. Niech wie, że w mieście jest nowy bohater.

Jeżeli to właśnie w tym opisie odnalazłaś siebie zobacz na te majtunie: Barbiella, Corella, Hotina!

Ten wpis został opublikowany w kategorii fashion, inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.