7 sposobów na chwilę TYLKO dla dwojga

7 sposobów na chwilę TYLKO dla dwojga

Praca, dom, znajomi i stosy innych spraw. Jak to wszystko ogarnąć, a co dopiero znaleźć w tym wszystkim moment tylko dla Was. Oto jest pytanie. Jak ważne jest spędzanie czasu TYLKO we dwoje nie trzeba przypominać. Tak więc nie ważne, co robisz i jak zarządzasz swoim dniem. Każda możliwą chwilę staraj się poświęć swojej drugiej połowie. Jak to zrobić podpowiem Ci w siedmiu punktach.

W kinie w Lublinie

Jesteś w kinie. I co z tym zrobisz? Możesz oglądnąć film. Albo możesz w tym czasie zająć się nim. Nie mówię tu od razu o przechodzeniu do konkretów. Czasami zwykły dotyk znaczy więcej niż pójście na całość. Gdy już Was poniesie wyobraźnia uważajcie, żeby w najmniej oczekiwanej chwili nie wyrwała Was ze swoich objęć ochrona.

31

W drodze

Niedziela. Pędzisz na obiad do mamusi/teściowej? Nie spiesz się. Lepiej wyjedźcie „pięć” minut wcześniej. Zaparkujcie w szczerym polu i oddajcie się długim pocałunkom, a może nie tylko pocałunkom? Podpowiadam, to nie musi być koniecznie w polach. Las, łąka czy odosobniony parking też mogą być. Byleby razem, długo i namiętnie!

10

Jeżeli w niebie są seriale…

Nie marnuj czasu na telewizor. Nieważne czy oglądasz cyrk na Wiejskiej czy tylko poważne programy publicystyczne jak np. Familiada, to i tak nie dowiesz się z nich więcej, niż możesz się od osoby, która siedzi obok. Może właśnie przyszedł moment na zdobycie nowych umiejętności? Potrenujcie razem! Będzie miło, przyjemnie i zadbacie o kondycję!

54

I want to ride my bicycle

Weekend to idealny czas na spędzenie czasu razem. To zdecydowanie nie czas na długie spanie i nudne domowe sprawunki. Lepiej spożytkować go na świeżym powietrzu. Weź rower i jazda! To idealny sposób na zbędne kilogramy oraz pogłębienie relacji.

21

W domach z betonu

Sobotnie porządki mogą stać się idealną zachętą do spędzenia czasu we dwoje. Zastanawiasz się jak? Skoro już zabrałaś się za szorowanie podłóg… zostań tam i zaproś go do siebie! Nie miej wyrzutów sumienia – to tylko bardziej kreatywny sposób polerowania parkietu.

4

Jeść trzeba

Jak mówi reklama, głodna nie jesteś sobą. Dietetycy przestrzegają, że błędy żywieniowe mogą stać się przyczyną chorób. Nie musisz spędzać całego dnia przy garach, ale możesz. Razem z nim. Gotując i spędzając czas we dwoje. To tylko początek wspólnego zjadania, wylizywania i kosztowania! Do roboty więc i upieczcie dwie pieczenie na jednym ogniu.

59

Masz oczy jak gwiazdy

Dzień krótki, ale za to noc długa. Kto by spał, gdy można robić tyle różnych rzeczy. O nie, nie tylko tych brzydkich… Można na przykład rozpalić ognisko i upiec pianki lub podziwiać gwiazdy. Wybór należy do Was. I tak sięgniecie gwiazd!

48

Słodka końcówka

Gdy dobrze się zastanowisz okaże się, że możecie dla siebie znaleźć więcej wspólnych chwil niż się Wam wydawało. Koleżankami z pracy się nie przejmuj, gdy zapytają, co było w ostatnim odcinku serialu…  Po prostu powiedź, że nie oglądałaś, bo spędzałaś czas ze swoim facetem. Wierz mi będą Ci zazdrości!

Więcej inspiracji do spędzania czasu we dwoje znajdziesz na obsessyjnym profilu:

>>> PINTEREST<<<

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • AnetaK

    Świetne pomysły! <3

    • Nati z Obsessive

      Dziękuję bardzo uprzejmie! Nie pozostaje mi nic więcej, jak tylko dodać, do dzieła. 🙂