3SKnit – 3 powody do radości!

3SKnit – 3 powody do radości!

Pewnie już zauważyłaś, że wprowadziliśmy nowe pudełeczka (tak, tak pisaliśmy o tym wcześniej, o tutaj), a wraz z nimi pojawiły się nowe znaki. Jedne okrągłe, inne kwadratowe. To nasze obsessyjne ikony. Wszystko po to byś szybko i bez problemu wybrała model bielizny najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom! Ten mały znak znaczy więcej niż Ci się wydaje!

Komfort ponad podziałami

Wszystkie nasze śliczne ikony dzielą się na dwie grupy. Mają jedną zasadniczą nadrzędną zasadę. Są po to, żeby wszystko idealnie się dopasowało i prezentowało wyjątkowo. W pierwszej grupie: comfort (te okrągłe) jest 6 ikon przyporządkowanych cechom, dzięki którym bielizna Obsessive daje komfort noszenia. W drugiej – ikony fit – 9 ikon odnosi się do zastosowanych w bieliźnie Obsessive możliwości regulacji oraz udogodnień.

Poznajcie bliżej 3SKnit

Myślisz, że to nowy model BMW? Mylisz się! Zapomnij o samochodach. To oznaczenie wyjątkowego splotu, dzięki któremu nasze dzianinowe model cudownie się prezentują!

Nawet najbardziej skomplikowane wzory pięknie wyglądają. Zobacz D308!

Nawet skomplikowane wzory wyglądają perfekcyjnie. Zobacz D308!

Co oznacza Ikona 3SKnit? Rozbierzmy tę nazwę na czynniki pierwsze. 3S to skrót od Strong Knit, Sharp details, Selected fibres. Tak, tak, już tłumaczymy, bo w tłumaczeniu wszystko staje się prostsze! Trwały splot, wyraźny wzór, wyselekcjonowane włókna! Natomiast Knit to po prostu splot. W całości więc mamy 3SKnit, czyli super, hiper, bombastyczny splot, który gwarantuje, że wszystko jest perfekcyjne!

3SKnit - trwały splot i specjalnie wyselekcjonowane włókna

3SKnit – trwały splot i specjalnie wyselekcjonowane włókna

Jak my to robimy?

Wiem, że chcesz zapytać o to jak jest zrobione. Każdy chce to wiedzieć. Zdradzę Ci trochę sekretów. 3SKnit gwarantuje, że produkt jest trwały, nie pruje się i nawet po naciągnięciu wygląda pięknie.

Wzór zawsze ostry i wyraźny!

Wzór zawsze ostry i wyraźny!

Siłacz do kwadratu

Znasz ten ból? Chcesz szybko przygotować się na małe tete-a-tete. Jeszcze tylko odrobina balsamu na nóżki, zarzucisz coś zniewalającego na siebie i będziesz gotowa. Masz jednak ochotę na coś bardziej pikantnego, co całkowicie rozpali jego zmysły.

Bodystocking podkreśla kobiece kształty i maskuje niedoskonałości skóry.

Bodystocking podkreśla kobiece kształty i maskuje niedoskonałości skóry.

Dlaczego nie bodystocking? Pięknie podkreśla kształty i zasłania niedoskonałości skóry… Perfekcyjnie! Dzięki 3SKnit (Strong Knit) masz pewność, że wyjątkowo mocne włókna oraz trwały splot zapobiegnie pruciu i puszczaniu oczek. Nie martw się więc, że w pośpiechu zaplątasz się w bodystocking.

Ikona 3SKnit to symbol delikatności i trwałości.

Ikona 3SKnit to symbol delikatności i trwałości.

Muśnięcie przyjemności

Myślisz sobie pewnie, że skoro coś jest wytrzymałe, to pewnie nie ma nic wspólnego z delikatnością? Błąd! Obsessive wie, co oznacza delikatność, zwłaszcza w takich chwilach! Nie wierzysz? Zerknij na garter stockings oraz sukienki – są przyjemnym dowodem. Wiadomo, każdy lubi być delikatnie muskany. Nasze dziane produkty są mięciutkie jak… owieczka.

Wzór zawsze wyraźny.

Wzór zawsze wyraźny.

Delikatna siateczka – zakochasz się w jej dotyku – cudownie współgra z idealnie wyraźnymi wzorami. Co to znaczy? Masz pewność, że nawet naciągnięty wzór nadal jest wzorem. Nie wierz mi na słowo! 3SKnit to znak wyraźnego wzoru (Sharp details) i on to gwarantuje.

Wyselekcjonowane włókna oraz dodatek elastanu sprawia, że tkanina jest rozciągliwa.

Wyselekcjonowane włókna oraz dodatek elastanu sprawia, że tkanina jest rozciągliwa.

Dopasowanie

Muszę Ci się od czegoś przyznać. Czasami przychodzą takie dni, kiedy chcę ukryć to i owo. Chyba każda z nas ma takie dni. Bodystocking idealnie się do tego nadaje. Powiem więcej. To produkt, który idealnie podkreśla figurę i cudownie eksponuje nasze kobiece walory (…i nie musisz go ściągać gdy już będzie gorąco, ale to innym razem), jednocześnie zasłaniając co nie co!

Nawet po rozciągnięciu pięknie się układa.

Nawet po rozciągnięciu pięknie się układa.

Dodatkowo dzięki wyselekcjonowanym włóknom (Selected fibres) i dodatku elastanu sprawia, że wszystko rozciąga  się tak jak chcemy i układa się równie perfekcyjnie.

No więc podsumujmy: Przyjemne? Przyjemne! Delikatne? Delikatne! Trwałe? A jak! No to chyba mamy to:

3SKnit

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.