Zrobiliśmy to!

Zrobiliśmy to!

Ważny komunikat dla każdego, wyjątkowego, obsessyjnego fana, który z zapartym tchem czeka na nowości od nas. Lubimy zaskakiwać, dlatego kolejne miesiące będą obfitować w wieeeele, fantastycznych niespodzianek! Idzie nowe, wyjątkowe…

Czerwone, różowe i fioletowe

Może jeszcze o tym nie wiesz, ale przyjemność właśnie zmieniła kolor! Znasz dobrze figlarne, białe pudełeczka Obsessive. Kusiły Cię i zachęcały do zabawy. To był znak gorącej nocy. Przyszedł jednak czas na zmianę! Małymi kroczkami ustąpią one miejsca nowemu…

Powitaj całkiem nowe, intrygujące i kolorowe pudełeczka Obsessive. W kolorach, które dobrze znasz – czerwonym SEXY, różowym SPICY i fioletowym FUN. Oto one:

1

Nie musisz od razu biec do sklepu. Zaczekaj! Nie przestawaj czytać. Teraz będzie najlepsze. Dajemy Ci jedyną i niepowtarzalną możliwość bliższego i dogłębnego poznania nowych pudełeczek w ogóle i w szczególe. Wszystko po to, byś mogła je przywitać z pełnym entuzjazmem i radością. Lawina zmian ruszyła i nic już jej nie zatrzyma. Przygotuj się na obsessyjny zawrót głowy.

1, 2, 3 kolorowe pudełeczka mamy my

Zaszaleliśmy i poddaliśmy pudełeczka totalnej metamorfozie! Nowe opakowania to eksplozja kolorów i informacji. Ale powolutku. Byś zawsze wiedziała, na jaką przyjemność się zdecydować, pudełeczka są w trzech obsessyjnych kolorach: Sexy (czerwone), Spicy (różowe) albo Fun (fioletowe). Od teraz bez zastanowienia wybierzesz czy chcesz być seksowna, pikantna czy figlarna!

 2

Tutti frutti

Nasze opakowania zmieniły oblicze o 180°! Z każdej strony coś innego, z każdej coś wyjątkowego i zaskakującego! Na boku mini ściąga i mini zdjęcie! Dzięki temu możesz ułożyć pudełeczka, jak chcesz, a i tak zawsze będziesz wiedziała, po którą przyjemność sięgnąć.

 3

Bliżej i bliżej

O tak! Lubimy być blisko i w centrum zainteresowania! Każdy na to zasługuje (nie tylko, gdy jest w seksownej bieliźnie). Nasze modele też. Dlatego pozwoliliśmy im podejść bliżej i pokazać swoje wdzięki. Dzięki temu przyjrzysz się im dokładniej. Tylko uważaj, żeby się nie zagapić.

4

Kto ma informację, ten ma władzę

Tył opakowań to klucz do wiedzy. Nie możesz go pominąć. Znajdziesz tam kilka, pobudzających wyobraźnię, słów o naszym modelu oraz nasze obsessyjne ikony – proste, intuicyjnie, warte więcej niż 1000 słów.

Kobieta lubi wiedzieć, co kupuje! Znasz to uczucie, gdy stoisz w sklepie i w Twojej głowie pojawia się myśl: Kupić czy nie kupić? Nie wiesz, czy to jest TO, czy to jest dla Ciebie. Nie przejmuj się! To normalne i w pełni uzasadnione. Znamy to lepiej niż Ci się wydaje. Dlatego na nowych pudełeczkach Obsessive pojawiły się inspirujące ikony, które pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

5

A co to znaczy?

Znaczy to więcej niż Ci się wydaje. Ale spokojnie! Nie będziemy Cię zanudzać i nie damy Ci do czytania encyklopedii (chyba, że lubisz). Nie musisz się niczym przejmować. Usiądź wygodnie i zobacz, jakie to proste. Jesteś odprężona i zrelaksowana?

Przedstawiamy: OBSESSYJNE IKONY. Podzielone na dwie kategorie: Comfort (odpowiedzialne za komfort) i Fit (dzięki nim wszystko leży świetnie i… wygląda jeszcze lepiej!). Wszystko po to, byś łatwo i szybko wybrała to, czego chcesz.

Możesz je znaleźć wszędzie tam, gdzie pojawiają się obsessyjne produkty. Od teraz będą stanowiły nierozłączną parę. Tam, gdzie produkt, tam i jego ikony. Możesz więc je spotkać na opakowaniach, na nowych metkach i na naszej stronie! Zapraszam do dogłębnego ich poznania.

Zastanawiasz się pewnie, co te ikonki oznaczają. Już wyjaśniamy:

Comfort to 6 ikon przyporządkowanych cechom, dzięki którym bielizna Obsessive daje pełen komfort noszenia.

Oto one:

3SKnit

3SKnit

Trwały splot, dokładnie wyselekcjonowana włókna… Brzmi dobrze? No jasne! A do tego idealnie wyraźny wzór (nawet, gdy musi się nieco naciągnąć)! To musi być 3SKnit (Strong, Sharp, Selected).

Multistretch

Multistretch

Gdy przy produkcie znajdziesz ikonkę Multistretch masz pewność, że tkanina idealnie dopasuje się do Twoich kształtów. Dzięki jej elastyczności rozciąga się w każdym kierunku!

Did2Fit

Did2Fit

Zapięcia, klamerki, haftki, regulacje, paseczki, sznureczki. Wiadomo, pełna kontrola. Gdy zobaczysz ikonę Did2Fit to będzie znak, że dopniesz swego… Lub przynajmniej dopasujesz model do kształtów ciała. Ot tak!

SilkyTouch

SilkyTouch

Olśniewa, idealnie leży, więc SilkyTouch jej się należy. Satynowa tkanina Obsessive jest delikatna niczym jedwab, a dodatek elastanu sprawia, że idealnie się układa. Bosko!

ComfyCut

ComfyCut

Pupcia na medal? Zawsze! Z ComfyCut linie szycia nie krzyżują się w delikatnych miejscach, a dodatkowy, pionowy szew na pośladkach sprawia, że te prezentują się wyjątkowo!

NickelFree

NickelFree

Alergia na nikiel? To żaden problem! Modele oznaczone ikoną NickelFree nie zawierają niklu. Możesz więc (nie) spać spokojnie!

QualityCheck

QualityCheck

Wszystko sprawdzamy. Dlaczego? By wyglądało i sprawowało się świetnie. Po prostu!

Obsessive Fit to 9 ikon odnoszących się do zastosowanych w bieliźnie Obsessive możliwości regulacji, a także udogodnień, dzięki którym Obsessive po prostu „pasuje”.

adjustable closure – kilkustopniowe zapięcie

adjustable straps – regulowane szelki

fitting lacing – sznurowanie regulujące

back lacing – wiązanie z tyłu

halter-neck lacing – wiązanie na szyi

open crotch –  open crotch

detachable garters – odpinane paski

underwire cups – fiszbin w miseczce

vertical boning – fiszbin pionowy

Pamiętaj to dopiero początek. Już niedługo czeka Cię więcej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, recenzje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.