Czy seks ma datę ważności? ⌛

Czy seks ma datę ważności? ⌛

Podobno mężczyzna jest jak wino. Trzeba go trzymać w piwnicy aż dojrzeje! No dobrze panowie, nie obrażajcie się! To tylko dowcip. Ale mówi się też, że z wiekiem mężczyzna nabiera smaku i charakteru. Nie tylko w życiu codziennym, ale i w łóżku. Zgadzacie się z tym? Co w takim razie z kobietami? Czy jest podobnie? A może seks ma datę ważności? Po prostu kiedyś przychodzi moment, po którym nie ma nic… Chcesz wiedzieć więcej? Zerknij poniżej!

Seks dla każdego w każdym wieku! Oczywiście. Zawsze i dla każdego, nie oznacza zawsze i dla każdego tak samo. W zależności od wieku zmieniają się nasze potrzeby, preferencje oraz to jak do tego zagadnienia podchodzimy. Liczy się oczywiście też nasza osobowość i temperament, ale pewne aspekty są stałe bez względu czy jesteś spolegliwą melancholiczką czy wybuchową ekstrawertyczką.

✈ Piękna 20-letnia

Szybko, mocno, często! To Ty? To znak, że masz duszę dwudziestolatki. To ona mieszka w Twojej głowie. Lubi te gorące chwile z zaskoczenia – nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, ale zawszę masz chęć na tę chwilę.

Seks przez całą noc? A łyżka na to niemożliwe!

✿ Girl you’ll be a woman?

Czujesz się już prawie kobietą, ale od czasu do czasu igra w Tobie mała dziewczynka, która ma ochotę na… za dużo słodyczy – to znak, że jesteś mentalną trzydziestką. Broisz, skaczesz, wygłupiasz się, ale jednocześnie znasz siebie i wiesz, gdzie postawić przecinek, a gdzie definitywnie kropkę!

⚡ Full opcja

Wiesz czego chcesz i nie boisz się o tym mówić! A co najważniejsze nie boisz się tego robić, bo w końcu czterdzieści lat ma się tylko raz! Pełna doświadczenia i zapału do poznawania nowego! Wrzucasz na luz i działasz dla satysfakcji.

✌ Syndrom Moniki 

Levinsky? O nie! Na kolanach będziesz tylko, gdy tego zapragniesz! Monika Bellucci – to ona jest symbolem gorących pięćdziesiątek. Rozkwitasz, poznajesz siebie, swoje słabe i mocne strony. Drodzy Panowie to dla Was szansa na poznanie Waszych Pań z całkiem innej, zaskakującej strony! Kiedyś zajęte pracą, rodziną, domem lub tysiącem innych spraw w końcu mają czas zająć się sobą i swoim mężczyzną.

☸ To dopiero początek!

Myślisz, że to koniec? To dopiero początek! Życie erotyczne nie ma emerytury! Możecie dłużej i więcej. A czym więcej tym lepiej, bo seks to zdrowie! Zamiast więc do lekarza, warto wybrać się do łóżka…

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.