Bez stresu o uczulenie – NickelFree

Bez stresu o uczulenie – NickelFree

Małe, duże. Te skromne i te pełne blichtru! O tak! To nasza broń kobieca. Błyskotki, bo o nich mowa podkreślają atuty i przyciągają wzrok. No i oczywiście dodają nam blasku. Kochamy je! Trudno to ukryć. Niektórzy muszą jednak na nie uważać i więcej uwagi skupić na ich odpowiednim wyborze. Dla nich właśnie Obsessive wprowadziło specjalne oznaczenie: NickelFree.

Olśniewająca

Nic tak nie upiększa kobiecego ciała jak figlarna ozdóbka. Bez przesady jednak. Dodajemy je tylko tam, gdzie powinny przyciągać spojrzenia mężczyzn. To proste: charms jest w odpowiednim miejscu i od razu wszystko jest skierowane na odpowiednie tory! Błyszczeć każdy może – to nasza dewiza.

Błyskotka w odpowiednim miejscu zawodowo przyciąga wzrok!

Błyskotka w odpowiednim miejscu zawodowo przyciąga wzrok!

Dla każdego coś

Nikiel (metal) powszechny, nieszkodliwy materiał, który jest używany w bardzo wielu przedmiotach codziennego użytku. Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego jest ważny dla tak wielu osób? Ja też nie! Kto by się nim przejmował. Metal jak metal – ale. No właśnie! Wszystko jest w porządku, dopóki nie jesteś na niego uczulona.

Błyszczy chams dodaje blasku!

Błyszczący chams dodaje blasku!

AAA Alergia

Uczulenie na nikiel to jedna z najczęstszych alergii. Ograniczenie kontaktu z przedmiotami zawierającymi ten pierwiastek jest jedynym sposobem łagodzenia jej objawów. Nie warto ryzykować! Mając pewność, że bielizna jest wolna od elementów zawierających nikiel można skupić się na rzeczach naprawdę ważnych…

Na nowych opakowaniach ikona NickelFree informuje o braku zawartości niklu.

Na nowych opakowaniach ikona NickelFree informuje o braku zawartości niklu.

Oznaczamy

Nie lubimy, gdy coś przeszkadza nam w zabawie. Sama odpowiedz sobie na pytanie czy chciałabyś w czasie nocnych igraszek poczuć, że coś jest nie tak? Piecze, swędzi… O nie! Z tego też powodu postanowiliśmy zatroszczyć się o alergików. Oni wiedzą, co to zepsuty wieczór, gdy nagle coś zaczyna… przeszkadzać. Dla osoby uczulonej kontakt z alergenem może mieć bardzo przykre konsekwencje. Obsessive skrupulatnie oznaczyło wszystkie produkty także pod tym kątem. A co?! Zabawa należy się wszystkim.

NickelFree - przyjemność bez obaw o uczulenie!

NickelFree – przyjemność bez obaw o uczulenie!

NickelFree i „jedziesz” dalej

Za każdym razem, gdy w którymś elemencie mającym kontakt ze skórą mógłby występować nikiel dajemy Ci od razu o tym znać, że nasz element go nie zawiera. Jeżeli produkt Obsessive oznaczony jest ikonę NickelFree możesz spokojnie. Masz pewność, że nic nie zostanie podrażnione (zaczerwienisz się tylko od nadmiaru emocji), bo metalowe dodatki nie zawierają niklu.

Gdy produkt jest oznaczony NickielFree możesz spokojnie zająć się innymi kwestiami.

Gdy produkt jest oznaczony NickielFree możesz spokojnie zająć się innymi kwestiami.

Mając to na uwadze możesz spokojnie oddać się rozrywce: kupowaniu, przymierzaniu i figlowaniu. Życie staje się prostsze i przyjemniejsze… A alergia? Kto by o niej myślał w takich chwilach!

No dobrze. Skoro już wiesz, co i jak – droga do świata przyjemności stoi otworem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.