5 sposobów na dzień dobry

5 sposobów na dzień dobry

Budzisz się rano, za oknem codzienna panorama budzącej się rzeczywistości, przy Tobie miłość Twojego życia. Czujesz przypływ motywacji. Zalewa Cię ciepło miłości. Ach żeby tak było codziennie, ale jak kiedy za oknem „i zimno i pada”, a Ty masz przed sobą stertę piętrzących się problemów. Otóż można! Nie od dziś wiadomo, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. I jeszcze na wieczór się nie jada nic ciężkiego, bo śnią się koszmary. Ludowe mądrości nie kłamią, dlatego poniżej dajemy Ci kilka pewnych rad na idealny poranek.

Jesteś tym, co jesz

Zdecydowanie sugeruję lekką, doprawioną kieliszkiem wina – na lepsze trawienie. I koniecznie przed 20.00. Dlaczego? Bo po niej powinnaś mieć jeszcze dużo czasu dla Was, a i przed wysiłkiem „obżarstwo” nie jest wskazane. A przecież przed TV leżeć nie będziecie. Co przygotować? Zerknijcie do tekstu Martyny, ona wszystko Ci wytłumaczy (>>> TUTAJ <<<).

Ubranie to wyzwanie

Dopasowane do potrzeb i sytuacji. Wybierz, co lubisz. Luźno, elegancko, seksownie, zmysłowo, a może zadziornie? Po prostu wyraź to, co czujesz. Oczywiście na takie okazje najlepsza jest bielizna Obsessive. Nie masz pomysłu? Inspiracje znajdziesz >>> TUTAJ <<<. Takie wdzianka gwarantują jedno: dzięki nim będzie gorąco nawet w bardzo mroźne wieczory. Skoro rozgrzewka już za Tobą, czas na cardio i stretching.

Dotlenienie

Nic tak dobrze nie wpływa na zachowanie dobrej kondycji fizycznej i fizycznej jak odpowiednio dopasowany wysiłek fizyczny. Trzecim stopniem wtajemniczenia jest więc ruch. W zdrowym ciele, zdrowy duch – nie zapomnij więc o nim. Zwiększysz dotlenienie i ukrwienie. Znajdź więc swoje ulubione ćwiczenia i powtarzaj je codziennie. Przynajmniej przez pół godziny. Zdrowie i kondycja gwarantowana.

Czas odsapnąć

Po każdym wysiłku przychodzi czas na odpoczynek. Twoje ciało ogarnia fala przyjemności. Czujesz się zrelaksowana i spełniona. To idealny moment na skupienie się na swojej emocjach. Prościej o nich mówić i prościej je wyrazić w odpowiedni sposób. Oczyścić aurę i daj się ponieść pozytywnym wibracją płynących z wewnątrz! To idealny moment dla Was obu. Cieszcie się nim…

Sen to zdrowie

Teraz czas na sen. Wbrew obiegowej opinii, że sen jest nieistotnym elementem naszego życia, nie da się go przecenić. Dlatego ułóż się wygodnie, tak jak lubisz. Na boku, na wznak, pupą do niego lub ustami wtulona w jego włosy. Zasadniczo nie ma czegoś takiego jak spanie za blisko siebie. Nie ważne więc jak i gdzie. To tylko od Was zależy. A jeżeli chcesz wiedzieć, co pozycja w jakiej śpicie mówi o Waszym związku zerknij >>>TUTAJ<<<.

To już wszystko. Bez wydawania pieniędzy na środki nasenne, w całkowicie naturalny sposób uśniesz i obudzisz się pełna energii na nowy dzień.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Aneta K.

    Świetne rady na dzień dobry, a Obsessive na dobranoc. 😉

    • Nati z Obsessive

      Taka jest zasada Anetko! Obsessive wieczorem to idealny wstęp do dobrego dnia. 😉