Powiedź KOCHAM – z przytupem!

Powiedź KOCHAM – z przytupem!

Chcesz mu mówić kocham Cię każdego dnia, w każdym momencie. Nie chcesz jednak, żeby to słowo spowszedniało, straciło na wartości. Chcesz, żeby zawsze było wyjątkowe i zawsze znaczyło to samo: Kocham, przez duże K. Mam dla Ciebie kilka niezawodnych pomysłów na to jak okazać miłość w różnorodny, zawsze niezawodny, sposób!

Muzyka miłości

Masz samochód, a w nim odtwarzacz CD? A może jesteś fanem muzyki ”w chmurze”? Nieważne. W pierwszym przypadku możesz nagrać płytę z Waszymi ulubionymi utworami. Będziecie ich słuchać jadąc razem w stronę zachodzącego słońca. A jakim miłym zaskoczeniem będzie, gdy rano, jadąc, do pracy włączy CD i usłyszy Waszą piosenkę… W drugim przypadku postępuj analogicznie. Stwórz playlistę z Waszymi piosenkami i ustaw automatyczne odtwarzanie po włączeniu playera.

Długi pocałunek na dzień dobry

Codziennie rano biegniecie do swoich spraw. Stop! Zawsze możecie znaleźć dla siebie pięć sekund głębokiego spojrzenia w oczy. Wystarczy, że powiesz wtedy: uważaj na siebie lub miłego dnia. On będzie wiedział, co to naprawdę znaczy.  A teraz pocałuj go, niech myśli o Tobie cały dzień.

Ludzie listy piszą

Złap kartkę papieru i napisz na niej słodkie lub pikantne wyznanie, co Was czeka, gdy wieczorem spotkacie się w domowych pieleszach. Dodaj całusa szminką i wrzuć tę karteczkę do kieszeni jego kurtki. Nawet nie wiesz jak bardzo zaskoczy go takie zwierzenie, gdy je odczyta. Jedno jest pewne, będzie o Tobie myślał w bardzo ciepły sposób…

Dzwoni się

Wykorzystaj technologię. Zadzwoń do niego z bardzo niegrzeczną sprawą lub wyślij mu gorącą wiadomość. W końcu miłość nie jedno ma oblicze, a każde jest równie ważne. Pokaż mu je wszystkie. Rozruszaj go podczas nudnego biznesowego spotkania. Nie raz przynosił pracę do domu, czas na zmianę kierunku.

Miłość na gorąco

Gdy przychodzi weekend masz więcej luzu. Krzątasz się po domu, dłużej śpicie i spędzacie ze sobą więcej czasu. Wykorzystaj to. Może trochę poszaleć w kuchni? Zrobić słodkie przekąski w kształcie serduszek lub upiec pełną miłości babkę w kształcie serca? Taka forma wyrażania uczyć jest stawa jak świat, w końcu nie od wczoraj znane jest powiedzenie: przez żołądek do serca.

Sposobów na to jak TO powiedzieć nic nie mówiąc jest wiele. Każdy ma swój. Pamiętaj, że możesz każdego dnia robić to inaczej. Przeczesując jego włosy podczas wspólnego oglądania filmów, gotując ulubione potrawy lub myjąc mu plecy. Możesz też każdego dnia pieszczotliwie go nazywać. Wybór należy do Ciebie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.