Projekt Walentynki, czyli 3 koła ratunkowe na 14 lutego!

Projekt Walentynki, czyli 3 koła ratunkowe na 14 lutego!

Zbliżają się Walentynki, powiedziałabym, że nawet wielkimi krokami i że są już prawie tuż, tuż. Masz więc gotową niespodziankę. Masz, prawda? Wszystko dopięte na ostatni guzik?

A gdzież tam! Pewnie jesteś jak ja. Czyli:

✌ liczysz na niego,

✌ liczysz na szczęście,

✌ liczysz na magiczny przypływ weny twórczej?

Oto jestem! Powiedzmy, że dziś postaram się zastąpić to trzecie – wenę twórczą. Przed Tobą 3 sposoby na to, by zaskoczyć faceta. A to przecież idealne w Walentynki!

Gotowa?

3,2,1… START!

Projekt Podryw

Dajesz. Kto kogo podrywał? Wiem, że oficjalna wersja jest taka, ze to On biegał za Tobą, ale… przecież gdybyś nie odwzajemniała tych dzikich zalotów… Proponuję, abyś teraz to Ty przejęła stery.

Uknuj misterny plan. Zacznij go kusić. Pisz śmiałe SMSy. Co z tego, że nigdy taka nie byłaś. Każdy ma swój pierwszy raz – przecież Adam Małysz nie urodził się na skoczni.

Kiedy? Najlepiej zacznij już. Dawkuj pikantność wiadomości. Zacznij od jednej dziennie. 13 lutego Wasze telefony będą nagrzane niczym piasek w Las Palmas w szczycie sezonu!

Projekt Papu!

W sekrecie Ci coś powiem. Lubię jeść. O… jak ja lubię jeść! Bardziej ode mnie jeść lubi tylko mój facet! Dlatego ugotowanie czegoś TYLKO dla niego to wyjątkowo dobry pomysł. Gdy posiłek połączysz z lampką szampana, świecami i odpowiednią muzyką… MASZ TO KOBIETO! Masz go w garści (chociaż i tak wiesz, ze od dawna już masz).

Kiedy? Możesz już teraz podpytać o to, na co miałby szczególną ochotę. Z posiłkiem poczekaj jednak do Walentynek lub tuż przed nimi. Jeszcze się przyzwyczai i co wtedy?

Projekt Prezent!

Na czym on polega? A na tym, żebyś najpierw prezent zrobiła sobie sama. A później? Sprezentowała się swojemu mężczyźnie! Bo wiesz jak jest – sama najlepiej wybierzesz to w czym chcesz się zaprezentować. A dodatkowo masz możliwość odpowiednio przygotować się do kreacji – opalenizna, makijaż, fryzura itd.

Kiedy? Zamów coś już teraz. Przymierz, dobierz dodatki i skrzętnie ukryj! Prawdziwą petardę seksapilu odpal dopiero w walentynkową noc.

I jak? Jeśli dalej czujesz, że to nie to. Spokojnie. Już niedługo Natalia podrzuci kolejną porcję inspiracji. I to jakich!

❤❤❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.