3 sposoby na poniedziałkowe figo–fago. Czyli? Zacznij tydzień z przytupem!

3 sposoby na poniedziałkowe figo–fago. Czyli? Zacznij tydzień z przytupem!

Poniedziałek. Nie jesteś jeszcze sobą – dopiero jutro rano obudzisz się we własnej skórze i zdasz sobie sprawę z tego, że do weekendu już coraz bliżej. Podobnie ma dziś Twój mężczyzna. Myśli o tym, aby po prostu przetrwać ten dzień, wrócić do domu, zjeść z Tobą pyszną kolację i iść spać? Nieeeeee… Kochana! Nie z nami te numery!

Dziś wrócicie do domu, zjecie kolację, a później? Rozpoczniecie poniedziałkowe wygibasy! Zobaczysz – taki początek tygodnia to porządny kopniak energii na najbliższe dni!

No to jak? Gotowa? Bo ja zaczynam!

1. Biegnę do Ciebie!

Nawet jeśli jesteś super senna, a on wręcz przysypia na stojąco – musicie sie zmobilizować!

Zjedzcie coś ultra lekkiego i koniecznie odczekajcie kilkadziesiąt minut. Następnie? Wskoczcie w wygodne dresy i wybierzcie się na wspólną przebieżkę po okolicy! Zobaczysz – już 30 minut joggingu lub szybkiego spaceru obudzi Was na tyle, że… wcale nie będzie chciało się Wam iść spać! A później… Wspólny prysznic, coś smacznego – bo zasłużyliście i… ogromna satysfakcja – nie tylko z powodu przemierzonych kilometrów!

2. Morze przepłynąłem, góry pokonałem…

Pamiętasz ten tekst? Spokojnie. Dziś nie będę zachęcała do wspólnego słuchania muzyki disco polo. Zdecydowanie polecam Ci za to dawkę wspólnych figli pod wodą! Jeśli w Twoim mieście lub bliskiej okolicy znajduje się aqua park lub kryta pływalnia – nie możesz tego nie wykorzystać! W poniedziałkowe wieczory te miejsca świecą pustakami i aż proszą się o kilka szalonych zjazdów na zjeżdżalniach lub psoty w saunie! Nie czekaj – poniedziałkowe szaleństwo jest jak najbardziej OK!  A wspominanie go w łóżku na pewno nie kończy się zaśnięciem!

3. Na szesnastu kółkach…

Brzmi coś za dużo? Spokojnie, policzyłam. Każda rolka ma 4 kółka, razy cztery nogi, to dokładnie 16. Wiosna to idealny czas na takie wspólnie rajdy po okolicy. Wypad na rolki do pobliskiego parku, to nie tylko świetna okazja do szerokich uśmiechów, ale przede wszystkim wyjątkowo dobry trening. A po powrocie do domu? Zamieńcie cztery kółka na cztery nogi – Waszego łóżka! Przecież należy się Wam odpoczynek!

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj – poniedziałek był, jest i będzie. I nie zmienisz tego! Warto więc opracować swój własny sposób na to, aby spędzić go razem.

Bo przecież razem najlepiej!

♡❤♡❤♡

Ten wpis został opublikowany w kategorii fashion, inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.