5 gier, w które musicie zagrać RAZEM!

5 gier, w które musicie zagrać RAZEM!

Wszystkie filmy już widzieliście. Romantyczne spacery w mieście już były i póki co nigdzie się nie wybieracie, impreza w klubie też odpada.

Brakuje wam rozrywki? Wygląda na to, że mogę coś podsunąć! Przeczytaj i przekonaj się o tym, że gry mogą sprawić Wam masę przyjemności, a kto wie… może i zaprowadzą Was tam, gdzie słowo „gierka” ma nieco inne znaczenie?

Zaczynamy!

Wyginam śmiało ciało

Twister, Wygibajtus – a nawet własnoręcznie zrobiona plansza. Spróbujcie zagrać tylko we dwoje i przekonajcie się, że to naprawdę gra, która zbliża! I to nawet całkiem dosłownie! Co proponuję, by nieco rozgrzać atmosferę?

UWAGA: zmieniam zasady! Za każde przewrócenie się – zdejmujecie jedną część garderoby – przeciwnika!

Wojna, to wojna

Każdy w to grał! Tylko pewnie zasady gdzieś Wam pouciekały. No to ja przypomnę! Talię kart tasujemy, dzielimy na dwie części. Każde z Was wyciąga kolejno po jednej karcie i prezentuje „co tam ma”. Rozgrywkę wygrywa ten, kto ma większą wartość kart. Całą grę? Ten, kto zgarnie wszystkie karty!

UWAGA: zmieniam zasady! Kto wygrywa wojnę, ten ma władzę! I… ma też prawo spełnić swoje niepokorne marzenie!

Bierz mnie

Bierki, gierki! A jak! To jedna z najłatwiejszych gier, ale… nie możecie grać w łóżku! Potrzebny jest twardy i prosty blat lub podłoga, paczka bierek i Wy! Zasad chyba nie muszę tłumaczyć. Tyle, że…

UWAGA: zmieniam zasady! Za każdą wyciągniętą w danej serii bierkę – zgarniasz sekundę buziaka! Rachunek jest prosty – 60 bierek to minuta przyjemności! Warto się starać!

Wieża przyjemności

Klocek do klocka i będzie przyjemności pełna nocka! Tak, tak. Znasz na pewno grę, w której z drewnianych klocków budujesz wieżę, a następnie wyciągasz z każdego piętra kolejne elementy. Kochana. To gra idealna dla Was! Liczą się sprawne rączki i pewny chwyt! Tylko, że…

UWAGA: zmieniam zasady! Za każdy prawidłowo wyciągnięty klocek należy Ci się minuta porządnego masażu. A za przewróconą wieżę? Oddajesz swoje minuty przeciwnikowi!

Gorąca układanka

Masz obsessyjną grę Memory? Jeśli masz – nie muszę chyba tłumaczyć, na czym polega. Jeśli jeszcze nie masz… zdobądź ją! Jest o tutaj: MEMORY GAME.

Na czym polega ta gra? No cóż pudełeczko wypełnione jest parami takie, jak Wy – idealnymi. Wasze zadanie polega na ich dopasowaniu do siebie. I…

UWAGA: NIE zmieniam zasad. Nie trzeba! Gra i tak jest wystarczająco pikantna. Z resztą… nikt nie grałby w nią przecież w ubraniach!

No właśnie. To moje propozycje.

A Ty ? Masz jakieś? Podziel się nimi, a chętnie wypróbuję!

❤❤❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.