Czary mary w kilku słowach, czyli… 5 komplementów, które ON chce usłyszeć!

Czary mary w kilku słowach, czyli… 5 komplementów, które ON chce usłyszeć!

Kobiety lubią słyszeć komplementy. Przynajmniej ja lubię. Ty na pewno też. No nie ma przecież nic fajniejszego niż miłe słówka szeptane do ucha albo powiedziane na głos zdanie, po którym robi Ci się… ciepło.

Podsumowując: oczekujesz od swojego faceta, by raz na czas (powiedzmy, raz na 24 godziny) powiedział Ci miłe zdanie.

A przepraszam bardzo, że tak stanę po stronie słabszej płci, facetom to się nie należy? Należy! A jak!

Przed Tobą ranking 5 tekstów, które łatwo wyjdą Ci z ust, jemu zrobią dobrze, a jego ego urośnie… (a może i nie tylko ego?).

Czas start!

5. „Świetnie wyglądasz!”

CO MU TO DAJE?

+2 do samooceny
+4 do poprawy humoru

JAK TO DZIAŁA?

No tak. Jeśli już na serio nie wiesz, co masz powiedzieć – powiedz to, ale bez konkretów. Po prostu. Niech wie, że Ci się podoba. Zobaczysz, że od razu się wyprostuje i uśmiechnie.

 

4. „Lubię, jak mnie dotykasz…”

CO MU TO DAJE?

+4 do samooceny
+5 do poprawy humoru

JAK TO DZIAŁA?

Nie brzmi jak komplement, a jednak nim jest! Bo widzisz, facetowi nie możesz powiedzieć, że nowa odżywka zdziałała cuda na jego zniszczonych końcówkach. Musisz odnieść się do jego męskich, heroicznych czynów! A jeśli nie jest Herkulesem – odnieś się do jego dotyku!

 

3. „Uwielbiam spędzać z Tobą czas!”

CO MU TO DAJE?

+6 do samooceny
+7 do poprawy humoru

JAK TO DZIAŁA?

Tak, tak. W końcu macie zamiar spędzić ze sobą życie. A to dosyć sporo czasu. Twój ukochany na pewno rozpromieni się słysząc takie słowa. Szczególnie, gdy powiesz mu to w trakcie romantycznego wieczoru lub podczas wspólnego śniadania. To działa!

2. „I co ja bym bez Ciebie zrobiła?”

CO MU TO DAJE?

+8 do samooceny
+9 do poprawy humoru

JAK TO DZIAŁA?

Oj, karmisz jego ego, karmisz! Uważaj – nie szastaj na prawo i lewo tym tekstem. Używaj go tylko do swojego faceta i to tylko wtedy, gdy na serio coś dla Ciebie zrobi. Niech to będzie takie Twoje unikatowe „Dziękuję Kochanie”!

 1. „Czuję się przy Tobie taka bezpieczna!”

CO MU TO DAJE?

+10 do samooceny
+10 do poprawy humoru

JAK TO DZIAŁA?

Mamy to! Pamiętaj: facet to samiec, samiec, to przywódca stada, a ten z kolei ma o stado dbać! Skoro więc Ty, jako jego urocze stadko czujesz się bezpiecznie – on jest superowym samcem! A tak na serio? Każdy facet chce to usłyszeć. Z resztą, troszkę też po to ich mamy, żeby móc to powiedzieć, prawda?

Oto moje propozycje. Każdą z nich przetestowałam na moim przywódcy stada i każda z nich się spodobała. Polecam!

A Ty? Masz jakieś swoje? Czekam!

♥♥♥

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.