10 rzeczy, za które kochasz swojego faceta! O tak!

10 rzeczy, za które kochasz swojego faceta! O tak!

My kobiety już tak mamy, że zależnie od tego w jakiej fazie danego miesiąca się znajdujemy, albo ubóstwiamy swoich mężczyzn, albo sprawiamy, że stają się tacy (o tacy) malutcy. No bo sama wiesz jak jest… Gotować za bardzo nie potrafią, gdy zrobią pranie – wszystko jest różowe od czerwonych skarpetek, gdy umyją podłogę, przez kolejne dni podziwiasz smugi.

Nic na to nie poradzisz – tak już jest i będzie!

Ale… proponuję, żebyś tu i teraz zdała sobie sprawę z tego, za co tak bardzo kochasz swojego faceta i… pamiętała o tej liście właśnie w TE dni.

No To jak? Zaczynamy? Zaczynamy!

1. Kochasz go: za jego ramiona

Niekoniecznie chodzi mi o ich rozmiar – nie muszą być szerokie, przypakowane i umięśnione. Ważne, że chętnie Cię tulą i, że czujesz się z nich cudownie.

2. Kochasz go: za to, że robi coś tylko dla Ciebie

Nie protestuje, gdy poprosisz go o przestawienie szafy trzeci raz z rzędu? No właśnie. Ty już dawno dopytywałabyś, jaki to ma sens i po co to robić. Twój facet zrobi naprawdę wiele, by Cię uszczęśliwić. Masz go – masz dar!

3. Kochasz Go: za siłę

OK, przemówiła przeze mnie proza codziennego życia. Słoiki czasami trudno odkręcić, kosz z praniem bywa po prostu za ciężki. O koszeniu trawy już nawet nie wspominam. Twój facet to siła, a Ty to lubisz!

4. Kochasz Go: za poświęcenie

Masz zachcianki? Pewnie, że tak! Cebulowe chipsy w piątek o 23:00 czy Nutella na niedzielne śniadanie. Powinien odmówić przymusowej wycieczki do sklepu, a jednak… ubiera się i biegnie. Jesteś jego księżniczką i… kochaj go za to!

5. Kochasz Go: za bycie rycerzem w lśniącej zbroi

Grypa, ospa czy zwykłe przeziębienie. Dla niego najważniejszy jest Twój komfort i dobre samopoczucie. Biegnie więc do apteki, wykupuje połowę asortymentu i wraca do Ciebie mając nadzieję, że wiesz, co z tym wszystkim zrobić. Ale jedno jest pewne – w każdej sytuacji kryzysowej staje na rzęsach, byś czuła się dobrze!

6. Kochasz Go: za małe prezenty

Nawet takie, których nie zauważasz. Materialistko. ☺ Gdy na spacerze z psem zrywa Ci stokrotkę, gdy na górskim szlaku wręcza Ci ostatniego cukierka lub… gdy wraca do domu z niezjedzoną kanapką i mówi: „Były tak pyszne, że jedną postanowiłem zostawić dla Ciebie”. Tak, to również prezent. Podziękuj i zapamiętaj tę sytuację kochana!

7. Kochasz Go: za spontaniczne gesty

Patrz: głupoty. Przygotował Ci kiedyś kąpiel w wannie tak pełnej, że żeby do niej wejść musiałaś upuścić nieco wody? A może posprzątał całe mieszkanie na Twój powrót z delegacji, upychając wszystko w kątach? Kochana, on się stara.  Pamiętaj – gdy facet się stara zapomina o racjonalnym myśleniu – zdecydowanie powinnaś jednak docenić jego zaangażowanie!

8. Kochasz Go: za szaleństwa

Patrz: głupoty po raz kolejny. No tak to już jest, że za każdym razem, gdy Twój facet robi  coś innowacyjnego (patrz: głupiego) płaczesz ze śmiechu. I wiesz co… za to kochasz go chyba najbardziej!

9. Kochasz Go: za to, że jest obok

Rano, wieczorem, zawsze. Budzisz się i widzisz go obok siebie. Wiesz, że jest tylko Twój i… że tak już będzie. Fajne uczucie, prawda?

10. Kochasz go: za to, że on kocha Ciebie

Jest twardzielem, ma siłę, odwagę, nie boi się wyzwań. A codziennie słodkim głosem mówi Ci, że Cię kocha, a gdy jest w pracy potajemnie wysyła Ci rozczulające emotikonki lub wspólne zdjęcia. On Cię kocha i… tego się trzymaj!

❤❤❤

Mój wniosek? Kochaj swojego mężczyznę każdego dnia – niezależnie od dnia cyklu, czy humoru. Kochaj go po prostu. Tak, jak on kocha Ciebie.

A wtedy wszystko będzie git!

❤❤❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.