Bądź na szóstkę z plusem! Czyli… sześć miejsc, o których nie możesz zapomnieć!

Bądź na szóstkę z plusem! Czyli… sześć miejsc, o których nie możesz zapomnieć!

Zastanawiasz się pewnie, czy będę pisała o wakacyjnych destynacjach, miejscach idealnych na randkowe przygody czy może o pikantnych wspomnieniach z wspólnych wojaży?
Nie, nie. Nie tym razem!
Przypomnij sobie, ile razy wrzucałam już pomysły na Waszą wspólną lub Twoją przyjemność. Teraz pora na przyjemność dla Twojego faceta! Jak wiadomo, szczęśliwy mężczyzna, to jeszcze szczęśliwsza kobieta!
Przed Tobą 6 punktów na jego ciele, których nie możesz ominąć podczas wspólnych igraszek!

Usta!

Wydaje Ci się, że wiesz na ich temat wszystko? Nie ma takiej opcji! Koniecznie spróbuj czegoś nowego. W końcu nadchodzą upały, a zabawa z kostką lodu brzmi wbrew pozorom wyjątkowo rozgrzewająco.

Jabłko Adama

Brzmi tak smakowicie, że masz ochotę się wgryźć? STOP! To miejsce nie służy do tego! Na pewno jednak Twojemu ukochanemu spodoba się delikatne muskanie ustami, dotykanie dłońmi lub subtelne dotykanie językiem. Powiedziałabym, że lizanie, ale to brzmi, jak wstęp to ugryzienia, a tego chcemy uniknąć!

Męskie piersi

Tylko nie mów mu, że tak je nazwałam. Faceci nie mają przecież piersi, mają „klatę”! Tak czy inaczej warto pamiętać o tym miejscu. Receptory umieszczone wokół brodawek to prawdziwa skarbnica przyjemności! A jak się to robi? Przecież doskonale sama wiesz. Podpowiadając: Twojego mężczyznę ruszy to, co w tym miejscu rusza Ciebie!

Pora na pępek!

To miejsce wyjątkowe. Najlepiej pieścić je językiem. I tu kłaniają się Chińczycy z 72 ruchami w lewo i w prawo. No cóż, nie wiem, co powiedzieć, bo choć sama doceniam bogactwo wschodnich technik, to niestety nie mam cierpliwości, by w takim momencie policzyć do 72. Ale może Tobie się uda i odkryjesz coś niezwykłego?

Pupa!

Ostrożnie! To miejsce oznaczone jest niewidzialnym znakiem „One Way!”. Musisz więc bardzo delikatnie traktować pośladki swojego wybranka, by nie sprawiać, że poczuje dyskomfort. Co polecam? Zdecydowanie powinnaś spróbować dociskać pośladki jeden do drugiego. To na serio przyjemne – również dla Ciebie. A jak rozluźnia… Przekonaj się sama!

Stopy i dłonie

To zostaw sobie na deser. Niektórzy mężczyźni szczególnie lubią, gdy kobieta ssie, liże czy całuje ich palce. Ssanie dużego palca u nogi może doprowadzić nawet do orgazmu. I niech to będzie jedyne „lizanie stóp”, na jakie może liczyć Twój luby. Podobnie wrażliwe są wnętrza dłoni, zewnętrzna krawędź i skóra między palcami. Ssanie palców, a szczególnie kciuka w języku pieszczot symbolizuje seks oralny, więc… jeśli pragniesz mu coś zasugerować… Do dzieła!

I jak?
Brzmi całkiem obiecująco, prawda?

Koniecznie daj mi znać, które punkty znalazły zastosowanie!

❤❤❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.