Lubi, kocha, szaleje!

Lubi, kocha, szaleje!

Oto trzy punkty obowiązkowe do pełni radości. Chcesz je poznać? No pewnie, że chcesz! Oto MUST HAVE Twojej bieliźnianej garderoby. Dzięki tym trzem obsessyjnym pozycją już nigdy więcej nie będziesz musiała robić wyliczanek… On je polubi, pokocha i oszaleje na ich punkcie. I oczywiście na Twoim też! A jak?! Oto przed Tobą obowiązkowe stopnie przyjemności.

Szybciutko wyspinaj się po nich do świata Obsessive…

cover

Sexy – Lubi!

Czerwony – kolor miłości. W Obsessive tu się wszystko zaczyna! Idealne na początek wspinaczki do świata przyjemności. Małymi kroczkami do przodu. Polubisz ten kolor i wszystkie jego intensywne odcienie. Jasne i ciemne, intensywne i kuszące… To kolor seksownej bielizny, bez której nie będziesz mogła (i nie będziesz chciała!) się obejść każdego dnia. Dzień czy noc – bez znaczenia!

Lubisz czerwony? Wybierz Sexy i zapomnij, jak wygląda świat bez Obsessive!

sexy_1

Spicy – Kocha!

Kolejny krok wtajemniczenia. Gotowa? Policz do trzech i hop! Wskakuj w nieznane wody radości i płyń z falą. Daj się ponieść! Poznawaj nieznane, odkrywaj nieodkryte. Wydaje Ci się, że już wszystko widziałaś? To zamknij oczy i sprawdź czy już czy Twoje ciało było gotowe na tyle nowych bodźców. Dotyk… Słuch… Smak… Zapach…

Do zakochania jeden krok! Jak go zrobić? Wystarczy kliknąć ikonę Spicy i zobaczysz świat przez różowe okulary Obsessive.

spicy_1

Fun – Szaleje!

Ostatni poziom wtajemniczenia. Najbardziej tajemniczy i najbardziej fascynujący. Pełen zabawy i radości. Znasz te gierki! To dobrze – zobacz ile innych możliwości przed Tobą. Nie znasz? Nie czekaj ani chwili dłużej. Musisz spróbować i oszaleć dla inspirujących kostiumów. Wszystkie chwyty dozwolone, więc wybieraj, co chcesz i ubieraj, jak chcesz.

Żeby odkryć wszystkie uroki filetowej linii Obsessive wystarczy zaznaczyć radosną ikonę Fun i poczekać na przypływ FUNtastycznych pomysłów. No więc jak? Klikamy?!

fun_1

Pamiętaj wybieraj, ubieraj i szalej! Daj się zainspirować do chwil z uśmiechem! A do świata inspirujących pomysłów Obsessive tędy proszę:

>>> obsessive.com <<<

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.