5 powodów, dla których Twój mężczyzna Cię uwielbia

5 powodów, dla których Twój mężczyzna Cię uwielbia

Twój mężczyzna Cię uwielbia – to jest fakt i wiesz to nie od dziś ☺. Nawet jeśli daleko Ci do super kucharki, nie zachwycasz techniką prowadzenia samochodu, miewasz wyjątkowo ciężkie humorki, a Twoje pośladki „odrobinę” odbiegają od ideału – nie przejmuj się – dla niego jesteś wyjątkowa! I wiesz co? Sekret tego, jak to się dzieje, kryje się czasem w bardzo zaskakujących, codziennych detalach…

Oto 5 rzeczy, za które Twój mężczyzna Cię uwielbia albo… będzie uwielbiał jeszcze bardziej, jeśli weźmiesz pod uwagę te wskazówki ☺. Zobacz, jakie to proste!

Słodkie „Dzień dobry”

Tylko Ty wysyłasz mu tak meeega uroczy, zaspany uśmiech i… „Jesteś kochany”, gdy w weekendowy poranek przynosi śniadanie do sypialni, zanim jeszcze zdążysz się porządnie rozbudzić.

Terapia uczuciowa

Choćby nie wiadomo, gdzie i jak długo szukał, w żadnej, nawet najlepszej aptece nie znajdzie tak magicznie skutecznego lekarstwa „na wszystko” jak… dłuuugi, milutki przytulas i bardzo uczuciowy buziak w TWOIM wykonaniu. No a potem – zero nieprzyjemnych skutków ubocznych!

„Dziękuję, że jesteś”

Twój facet cieszy się, że przy nim jesteś, po prostu jesteś, gdy ma wyjątkowo zły dzień. W pracy zamieszanie, a w aucie kolejna kosztowna usterka? Szybciutko uświadomisz mu, że nie warto się przejmować i zorganizujesz miłe chwile we dwoje.

Kumpela na „5”

Potrafisz być jego partnerką i najlepszą kumpelą w jednym. Twój mężczyzna szczególnie uwielbia chwile, w których angażujesz się w to, co go kręci. A Ty? No przecież raz na czas Ci nie zaszkodzi. Ba – możesz się przy tym równie dobrze bawić!

Znasz go idealnie

Ty najlepiej wiesz, co na niego działa i jak spełnić pragnienia swojego ukochanego – nawet te najbardziej fantazyjne! Do tego potrafisz w mig zmienić się dla niego w super seksowną kusicielkę. Ojjj tak, w tej kwestii jesteś bezkonkurencyjna! ㋡

 

Widzisz? W drobnych gestach kryje się szczęście. Pamiętaj o tym codziennie. Ideałów nie ma, ale Ty jesteś ideałem dla niego! Daj mu dzisiaj mega buziaka! ❤❤❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.