O czym myślą kobiety podczas seksu…

O czym myślą kobiety podczas seksu…

Na pewno znasz ten dowcip, ale i tak Ci go przypomnę. No więc: Czy wiesz, co myśli kobieta podczas seksu? Na zielono…, pomaluję sufit na zielono. A o czym tak naprawdę myśli piękna płeć podczas przeżywania uniesień? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi, ale co tam pozwólmy sobie na pełen odlot. Poszperajmy więc w meandrach kobiecej psyche, by dowiedzieć się, co ona tam w tej głowie myśli.

Żyleta

Jeżeli lubisz spontan (a kto go nie lubi!), ta myśl na pewno przemknie Ci przez głowę. Czy już wiesz, co to za pytanie? Oczywiście! Włochate myśli! Czyli kiedy to ja ostatni raz goliłam nogi. Nogi? Serio tylko o nogi się martwisz…?

Uczyć czy nauczyć?

Odwieczny dylemat chyba każdej kobiety. Czy lepiej wiedzieć za dużo czy za mało? Pokazać mu wszystkie umiejętności czy raczej zobaczyć, czego możesz się nauczyć? Oczywiście wszystko zależy, ale myśl o tym jak umiejętnie temat rozegrać nie pozostaje nam obca…

Poszło gładko

Jeżeli przygotowywałaś się na ten wieczór całe popołudnie, to pytanie może stać się kluczowe. I wcale nie chodzi o to, czy Twoje nóżki są gładkie. O tym już myślałaś. Chodzi o to czy wyłączyłaś… Nie, nie się! Się nie wyłączyłaś (oby!). Ale czy wyłączyłaś żelazko? I o to w końcu wiesz, że nie tylko po wyjściu z domu człowiek zastanawia się czy wszystko wyłączył i zamknął okno. No właśnie, zamknęłaś?

Nie rusz

Och jak mi dobrze, ach rób mi tak jeszcze… Miło prawda? Ale ile można! Chcesz odmiany, a on, gdy już znalazł TO miejsce, nie chce się oderwać. Więc o czym myślisz? Oczywiście! Zastanawiasz się czy dać mu do zrozumienia, że czas na zmianę czy może powinnaś przejąć inicjatywę i zmienić zastany stan rzeczy?

To mi w duszy gra

Buzi, buzi. Smyru, smyru. W tle romantyczna nuta, a w Twojej głowie dźwięczy jedna pytanie: Skąd ja znam ten utwór? Czy jest się nad czym zastanawiać? Oczywiście, że tak! W końcu nie od dziś wiadomo, że gdy już taka myśl wpadnie Ci do głowy nie ma szans, sama nie wyleci. Apki nie uruchomisz, śpiewać tez nie powinnaś więc jak z tego wybrnąć?

Ogląd

Oczywiście kobieta nie myśli tylko o sobie. To oczywiste, że jest dla niej ważny jej ukochany. Myśli więc też o tym, co On myśli… o niej. Czy dobrze wygląda, czy mu się podoba i jak wygląda w swojej nowiutkiej, koronkowej haleczce z Obsessive. Rzecz jasna wygląda zabójczo – to oczywiste! Nie zmienia to jednak faktu, że lubi widzieć zachwyt w oczach swojego faceta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.