13 obsessyjnych postanowień noworocznych!

13 obsessyjnych postanowień noworocznych!

Podsumowałaś już miniony rok? Działo się, oj działo! Teraz przyszedł czas na plany i noworoczne postanowienia. Podobno, żeby im podołać wcale nie trzeba silnej woli, ale przede wszystkim rozsądku przy ich planowaniu. Jeżeli więc na przykład postanowisz, że zostaniesz kosmonautą to zapomnij. W rok tego nie zrobisz. Możesz natomiast sięgnąć nieba i kosmicznych przyjemności z Obsessive! Oto przed Tobą 13 szczęśliwych postanowień noworocznych. Wybierz z nich idealne dla siebie i spraw, że ten rok będzie obsessyjny!

1. Spędzajmy razem więcej czasu

OMG! Jasne, już myślisz o tym, że to nie realne. A może jednak to prostsze niż Ci się wydaje? Wspólne gotowanie, spacery… Już nie mówiąc o wspólnych kąpielach. I od razu robi się więcej Was…

2. Biegiem

Nie szukaj wymówek. Wpisałaś na listę noworocznych postanowień więcej ćwiczeń i ruchu? Zaangażuj w to swojego faceta. Znajdźcie coś dla siebie! Możliwości jest wiele, a dodatkowo wspólne uprawianie sportów to podwójna motywacja!

3. Inspiruj

Nie czekaj, aż wszystko się samo zrobi, a Twój facet sam z siebie przygotuje romantyczną kolację i prezent. Szukaj inspiracji i sama inspiruj. Nawet nie wiesz, ile jeszcze rzeczy może Cię zaskoczyć. Stwórzcie własny listę postanowień i skrupulatnie ją realizujcie.

4. Randkujemy

Nie z innymi! Ze sobą nawzajem. Zaproś go do kina, na kolację lub na romantyczny spacer. Cofnij czas, do chwili, kiedy nie mogliście się rozstać. A pory dnia i obowiązki nie maiły racji bytu. Prawda, że było cudnie? No to najwyższy czas to powtórzyć.

5. Zaskocz mnie

Weź go z zaskoczenia! I zrób niespodziankę. Może to być miłosny liścik w kieszeni, niegrzeczny SMS, lub niespodziewana wizyta w biurze, by zjeść razem lunch. A może zamiast zwykłych majteczek pod letnią sukienkę wybierzesz te open crotch…

6. Szalone pomysły

Nic tak nie urozmaica dnia i nocy jak odrobina szaleństwa! Lubisz grzeczne piżamki? Wskocz w coś ostrzejszego. Na pewno będzie niesztampowo. Przekraczaj granice i zobacz, że tylko fantazja Cię ogranicza!

7. Offline

Jesteś zwierzem „internetów”? Super! Pamiętaj jednak, że od czasu do czasu warto się odłączyć. Dzika przyroda, Ty i On! Sprawdź inny wymiar przyjemności i poczuj w sobie zew natury.

8. Komplementuj

Nic nie tracisz wypowiadając kilka słodkich słów w kierunku Twojej drugiej połówki. Jesteś kochany, dziękuję, że cię mam, jesteś taki silny. Prawda, że proste, a działa cuda! Nim się nie obejrzysz, a Twój facet będzie bohaterem domu, ze specjalizacją w sypialni.

9. Przytul

To punkt obowiązkowy na Twojej noworocznej liście. Robisz dobrze sobie i jemu! Naukowcy ciągle namawiają nas do tej formy kontaktu, gdyż nie sposób jej przecenić. Redukuje stres, uszczęśliwia, a do tego jest niezwykle przyjemna!

10. Całuj

Całuj codziennie. Rano i wieczorem. Przelotnie, mocno i namiętnie. W czoło, policzek i usta…
Dlaczego? Bo to niezła radocha! A jeżeli potrzebujesz więcej powodów potestuj i sprawdź, dlaczego warto.

11. Kocham Cię

Powtarzaj to każdego dnia. W myślach, na głos i na piśmie. Po polski, czesku i niemiecku. Możesz nawet wymyślić swój własny język lub podarować kamień z napisem LOVE!

12 Znajdźmy wspólne pasje

Razem lepiej! Znasz to hasło?! Tak to nasza obsessyjna mantra. Razem lepiej, gdy jest dobrze i gdy jest źle. Dlatego zróbcie coś razem! Puzzle? Rundka fifki? MTB? Skoki z balonu? Inwencja po Twojej stronie!

13. Idź na zakupy!

Kup sobie coś obsessyjnego. Walcz z nudą i rutyną. Flanela i bawełna są fajne, ale nie codziennie! Dlatego zaszalej raz na czas i spraw sobie coś z specjalnego, coś obsesyjnego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.