5 idealnych pomysłów na walentynkowy wieczór

5 idealnych pomysłów na walentynkowy wieczór

Czujesz ten przyjemny dreszczyk emocji? Lekko wilgotne ręce, drżenie rąk, zagryziona warga zdradzają, że ekscytacja wisi w powietrzu! Ach co za przyjemne napięcie! Jeszcze tylko kilka chwil i cudowny, walentynkowy weekend można rozpocząć. Tak, weekend! 14 lutego w środku tygodnia to idealny pretekst do miłosnego weekendu przed i po święcie zakochanych! Fajerwerkom nie będzie końca! A żeby było idealnie, zobacz moje pomysły na walentynkowy wieczór…

#1 Ciepło domowego ogniska

Jeżeli masz w domu kominek, czy eko-kominek to idealnie! Jeżeli nie, przygotuj mini-ognisko! Jak je przygotować? Zbierz wszystkie świece, jakie tylko masz w domu, na jednej tacy – najlepiej metalowej. Uważaj, żeby ustawić je z daleka od łatwopalnych przedmiotów. Liczy się ilość! Gdy je zapalisz, blask będzie zniewalający! Jeżeli natomiast masz kominek, rozpal w nim ogień i nie pozwól, żeby zgasł. Przy kominku rozłóż wygodny kocyk, czym miększy, tym lepszy. Przygotuj pianki oraz grzane wino z korzennymi, rozgrzewającymi przyprawami. W końcu chcesz poczuć zimową scenerię.

Zarzuć rozkoszną haleczkę lub komplet z kuszącym szlafroczkiem. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz na stronie obsessive.com >>>  koszulkiszlafroczki, komplety 

Zaproś swojego drwala na rozgrzewający wieczór przy kominku prośbą o rozmasowanie zziębnięty nóżek. Na pewno zrobi się Wam gorąco!

#2 Łoże królowej

Tu liczy się romantyzm. Na początek wyślij swojego faceta z domu. Mogą to być zakupy, dolanie oleju do silnika lub zawiezienie mamusi na lotnisko (z tego na pewno się ucieszy!). Gdy już wyjdzie, napisz do niego SMS-a lub zadzwoń, że ma się stawić w domu punktualnie o…, bo czeka go niespodzianka (podkręć napięcie jak tylko chcesz np. zdjęciem tego, co go czeka).

W tym czasie Ty przygotuj łóżko i siebie. Będziesz potrzebowała płatków róż całe mnóstwo – nimi się okryjesz – dobrze zmrożonego szampana oraz półmiska truskawek! Delikatnie przyciemnij światło. Włącz romantyczną muzykę.

Dla podkręcenia pikanterii zarzuć na siebie czerwoną bieliznę z obowiązkowymi czerwonymi pończochami (czerwona bielizna). Zanurzona w płatkach będziesz wyglądać jak bogini. Swojemu facetowi przygotuj instrukcję obsługi boskiego ciał, niech wie, że każde bóstwo lubi być wielbione i skrywa tajemnice raju…

#3 Kolacja dla dwojga

Lista afrodyzjaków z lodówki jest bardzo długa! Jednak nic tak nie podkręca atmosfery, jak erotyczne gotowanie! Zaciągnij więc swojego faceta do… kuchni. Niech razem z Tobą przygotowuje walentynkowy posiłek. Słodki fartuszek sprawi, że nie będziesz musiała go długo namawiać. Przebieranki znajdziesz go na: obsessive.com >>> KLIK.

Co potrzebujesz? W pierwszej kolejności zamów coś do jedzenia na wynos. W końcu gotować, a ugotować to dwie różne rzeczy, a chyba nie chcecie być… ugotowani. Posprzątaj ze stołu, bo w końcu może się Wam przydać.

Gdy opcja obiadu będzie już załatwiona, zaproś swojego faceta na wspólne co nieco. Bita śmietana, gorąca czekolada i owoce to kombinacja idealna. Możesz dorzucić lody dla ochłody. Na pewno skusi się, by skosztować tych pyszności.

#4 Zadanie to wyzwanie

To pełne wyzywanie dla Ciebie i dla niego! W każdym razie może być ostro. Ale w końcu od czasu do czasu trzeba zaszaleć.

Musisz przygotować słoik… z wyzwaniami. Nie bój się i daj się ponieść wyobraźni. Przygotuj wyzwania delikatne, wyzwania średniej trudności oraz całkiem odjechane! Zostaw też kilka pustych losów oraz – dla podkręcenia pikanterii – przygotuj karty specjalne: powtórka, pomijasz kolejkę, zadanie przechodzi na drugą stronę. Wszystkie zadania przygotuj na karteczkach i złóż je tak, żeby nie było widoczne, co na nich jest.

Kolejno losujecie jeden los. Zdanie to… wykonać wyzwanie. Przygotuj karniaki… Od Ciebie zależy, co to będzie: łaskotanie, mizianie, klaps czy kieliszek czegoś mocniejszego. Pamiętaj, że obie strony musza trzymać się zasad. A zasada jest jedna: 100% radochy!

#5 Ciuciubabka

Znacie się jak łyse konie? Masz Ci los, mam i coś dla Was! Takie Walentynki to idealne rozwiązanie. Bo gdy nic nie widać, zaczyna się najlepsza zabawa. Potrzebujesz: grubych zasłony w oknach. Lampy bez żarówek oraz… trochę zabawek. Możecie użyć profesjonalnych lub wykorzystać to, co macie w domu. Olejki do masażu, kulki, kostki wszystko to, co uważasz, że idealnie nada się jako gadżet erotyczny. Opaski, packi i piórka tędy >>> KLIK. To będzie Wasz pokój gier, więc zabierzcie ze sobą to, czego pragniecie! Ale, ale… Żeby było jeszcze bardziej tajemniczo, nie możesz wiedzieć, co zabrał Twój facet, a on, co zabrałaś Ty.

Gdy już będziecie w swoim saloniku rozpusty, dla podkręcenia atmosfery zawiążcie sobie oczy. Raz Ty, raz on… Kto pierwszy? Rzućcie monetą! A potem liczy się już tylko rozkosz!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.