Ostatni dzwonek na walentynkowe zakupy

Ostatni dzwonek na walentynkowe zakupy

Walentynki już za rogiem, a Ty jeszcze nie masz prezentu? Nie ma na co czekać! Zostało już tylko kilka chwil, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Weź więc głęboki oddech i nic się nie przejmuj. Za kilka chwil zobaczysz sprawdzone zestawy na święto zakochanych. Oczywiście z bielizną Obsessive w roli głównej!

A żeby było jeszcze lepiej, wszystko podzieliliśmy… wg cen i pikantności, by nic nie popsuło Waszego święta miłości.

Symboliczny

Prezent mały, ale jary! Nie wydasz dużo, a emocje i tak sięgną zenitu! Możesz liczyć na dużo wdzięczności ze strony Twojej drugiej połowy. Więc jeżeli nie lubisz wydawać kroci na prezenty, zerknij poniżej i wybierz pakiet idealny:

Zestaw słodki i romantyczny. Perfekcyjny na początek znajomości z Obsessive.

Zestaw figlarny. Gdy w głowie ochoty na figlarne psoty!

Zestaw ostry, że aż strach, ale co tam, jest szach-mat!

Zasadniczy

Masz cela, niczym snajper! Wybierając zestaw zasadniczy z zasady trafiasz w środek cenowej tarczy. Dokładnie to, czego potrzebujesz i trochę więcej! Pełnia szczęścia w komfortowej cenie. Prawda, że od razu robi się miło? Zobacz, co możemy Ci zaproponować:

Zestaw słodki niczym miód – i z tyłu i też w przód.

Figlarny zestaw dobry na przygody i łóżkowe zgody.

Zestaw ostry i pikantny bez ulepszaczy i podkręconego smaku.

Kosmiczny

Bez końca i do gwiazd. Tak. Tu nie ma ograniczeń. Pamiętaj tylko, że jako odkrywca przestrzeni międzygwiezdnej możesz trafić na całkowicie niezbadane grunty. Jesteś gotowy na eksplorację nowych terenów? Proszę bardzo! Zobacz, czego możesz się spodziewać…

Słodki zestawik na walentynkowy kramik!

Gdy lubisz błyszczeć i być w centrum zainteresowanie figlarny zestaw Ci w tym pomoże.

Ostry serwis i ostry zestaw. Zawsze wtedy, gdy chcesz, żeby piłeczka była po Twojej stronie!

Jeżeli jeszcze nie czujesz się przekonany mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję! Walentynkowe BOXY pełne oszałamiającej bielizny Obsessive.

Sprawdź TUTAJ >>KLIK<<

Ten wpis został opublikowany w kategorii fashion i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.